Pejsek a kost

Rubrika: Pohádky

Byl jednou jeden pejsek a jmenoval se Fylásek. Jednou když byl velmi hodný a vůbec nezlobil, tak dostal celé pečené kuře.

A když ho celé snědl, tak si kost zabalil do svého pelíšku, ale jak si chtěl tu vynikající kost vzít, tak ji tam nenašel. Hledal ji dlouho, celý den, ale bohužel ji nenašel. Šel se podívat i na dvůr, ani tam nic nenašel, ale jak se podíval přes plot, tak spatřil u sousedů psa, a ten měl kost zrovna takovou, jakou on ztratil. Pokoušel se dostat přes plot, jenže to nešlo, a tak se toho psa zeptal, tedy Azora, protože se tak jmenoval, jestli to není jeho kost. Azor řekl, že ji vyhrál v závodech, ve kterých se běželo a on byl na třetím místě. Tak se Fylásek vrátil zpátky a uviděl svou kamarádku kočku, která se jmenovala Číča. Také Číči se zeptal jestli neviděla jeho kost, jenže ji taky neviděla.

….A najednou se probudil, podíval se do pelíšku a kost tam byla. Fylásek byl velice rád, že se mu kost neztratila a že to byl jen sen.

Napsal/a: anonymní

Toto taky stojí za přečtení!

Jaké vybrat odrážedlo pod stromeček?

Chcete mít ze svého potomka vášnivého cyklistu? V určitém věku už nestačí jít příkladem. Vlastní dvoukolé odrážedlo, které je jedním

Čtu dál →

V jakých lázních vám zajistí hlídání pro děti?

Touží vaše srdce po lázních, ale říkáte si, že děti jsou pořád ještě malé, tak vám nezbývá než o

Čtu dál →

Dětský svět v zahradě? Vsaďte na bunkr, hmyzí hotel nebo malé hřiště

Hledáte recept, jak děti vylákat na zahradu, aby se vydováděly na čerstvém vzduchu a měly jste je přitom na

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist