Pejsek a kost

Rubrika: Pohádky

Byl jednou jeden pejsek a jmenoval se Fylásek. Jednou když byl velmi hodný a vůbec nezlobil, tak dostal celé pečené kuře.

A když ho celé snědl, tak si kost zabalil do svého pelíšku, ale jak si chtěl tu vynikající kost vzít, tak ji tam nenašel. Hledal ji dlouho, celý den, ale bohužel ji nenašel. Šel se podívat i na dvůr, ani tam nic nenašel, ale jak se podíval přes plot, tak spatřil u sousedů psa, a ten měl kost zrovna takovou, jakou on ztratil. Pokoušel se dostat přes plot, jenže to nešlo, a tak se toho psa zeptal, tedy Azora, protože se tak jmenoval, jestli to není jeho kost. Azor řekl, že ji vyhrál v závodech, ve kterých se běželo a on byl na třetím místě. Tak se Fylásek vrátil zpátky a uviděl svou kamarádku kočku, která se jmenovala Číča. Také Číči se zeptal jestli neviděla jeho kost, jenže ji taky neviděla.

….A najednou se probudil, podíval se do pelíšku a kost tam byla. Fylásek byl velice rád, že se mu kost neztratila a že to byl jen sen.

Napsal/a: anonymní

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist