Pejsek a kost

Rubrika: Pohádky

Byl jednou jeden pejsek a jmenoval se Fylásek. Jednou když byl velmi hodný a vůbec nezlobil, tak dostal celé pečené kuře.

A když ho celé snědl, tak si kost zabalil do svého pelíšku, ale jak si chtěl tu vynikající kost vzít, tak ji tam nenašel. Hledal ji dlouho, celý den, ale bohužel ji nenašel. Šel se podívat i na dvůr, ani tam nic nenašel, ale jak se podíval přes plot, tak spatřil u sousedů psa, a ten měl kost zrovna takovou, jakou on ztratil. Pokoušel se dostat přes plot, jenže to nešlo, a tak se toho psa zeptal, tedy Azora, protože se tak jmenoval, jestli to není jeho kost. Azor řekl, že ji vyhrál v závodech, ve kterých se běželo a on byl na třetím místě. Tak se Fylásek vrátil zpátky a uviděl svou kamarádku kočku, která se jmenovala Číča. Také Číči se zeptal jestli neviděla jeho kost, jenže ji taky neviděla.

….A najednou se probudil, podíval se do pelíšku a kost tam byla. Fylásek byl velice rád, že se mu kost neztratila a že to byl jen sen.

Napsal/a: anonymní

Toto taky stojí za přečtení!

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Ta nejmenší miminka cítí lásku skrze dotek

Něžný dotek je nesmírně důležitý pro vytváření vzájemného vztahu rodiče s miminkem. Novorozenci ještě nemají plně vyvinutý zrak a o

Čtu dál →

Jak vybrat postel do dětského pokoje?

Výběr postele je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí při zařizování dětského pokoje. Pokud má dítě ničím nerušený a kvalitní spánek,

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist