Úniková hra od EscapeX aneb jak zabavit energické děti

Rubrika: Volnočasové aktivity

Každý rodič nám dá jistě za pravdu, že zabavit dnešní děti je stále náročnější. Většina z nich by nejraději trávila všechen svůj volný čas s mobilem nebo tabletem v ruce, případně odmítají vstát od notebooků nebo počítačů. Možná ani vaše dítka nejsou jiná a dávají přednost zábavní elektronice před společnou aktivitou. Co když to můžete změnit?

Adrenalin pro rodiče i děti

Pokud máte doma ratolesti ve věku od 9 do 15 let a přemýšlíte, jak je dostat do mobilů, tabletů nebo počítačů, máme pro vás naprosto perfektní tip. Co byste řekli na odpoledne plné adrenalinu, špetky strachu a pořádné dávky dobrodružství? Chcete-li si s dětmi užít něco nového a strávit čas společně, vyrazte na nejlepší únikovou hru Praha od EscapeX. Ta totiž opravdu stojí za to!

Vaše děti budou nadšené!

Úniková hra je pojem, který se v poslední době skloňuje stále častěji. A rozhodně se není čemu divit! Dokáže totiž nadchnout jak dospělé, tak i starší děti. Únikovka Zloději snů má jasně cílený plán: stanete se totiž partou speciálně cvičeného armádního týmu a každý z vás bude mít technologii umožňující vstoupit do snu a tím podvědomí cizího člověka. To vám pomůže odhalit jeho nejskrytější myšlenky. Úkolem vašeho týmu bude ukrást chemický vzorec z mysli světoznámého neurologa, profesora Jeana Charcota. Jak se tímto úkolem popasujete?

Představte si, že máte jen 60 minut…

Na vyřešení úkolu dostanete jen 60 minut, během kterých budete muset dát s dětmi hlavy dohromady, společně najít řešení a přijít na kloub několika hádankám. Úniková hra tak stmelí a zároveň prověří vaše rodinné vztahy.

Příprava předem není nutná

Žádná příprava předem není vůbec potřeba. Sebe ani děti dokonce nemusíte nijak speciálně oblékat – hry se můžete zúčastnit v tom, v čem chodíte běžně. Potřeba není ani žádná fyzická zdatnost, hra není náročná a bez problému ji zvládnou i vaše dítka.

Napsal/a: PR článek

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist