Úniková hra od EscapeX aneb jak zabavit energické děti

Rubrika: Volnočasové aktivity

Každý rodič nám dá jistě za pravdu, že zabavit dnešní děti je stále náročnější. Většina z nich by nejraději trávila všechen svůj volný čas s mobilem nebo tabletem v ruce, případně odmítají vstát od notebooků nebo počítačů. Možná ani vaše dítka nejsou jiná a dávají přednost zábavní elektronice před společnou aktivitou. Co když to můžete změnit?

Adrenalin pro rodiče i děti

Pokud máte doma ratolesti ve věku od 9 do 15 let a přemýšlíte, jak je dostat do mobilů, tabletů nebo počítačů, máme pro vás naprosto perfektní tip. Co byste řekli na odpoledne plné adrenalinu, špetky strachu a pořádné dávky dobrodružství? Chcete-li si s dětmi užít něco nového a strávit čas společně, vyrazte na nejlepší únikovou hru Praha od EscapeX. Ta totiž opravdu stojí za to!

Vaše děti budou nadšené!

Úniková hra je pojem, který se v poslední době skloňuje stále častěji. A rozhodně se není čemu divit! Dokáže totiž nadchnout jak dospělé, tak i starší děti. Únikovka Zloději snů má jasně cílený plán: stanete se totiž partou speciálně cvičeného armádního týmu a každý z vás bude mít technologii umožňující vstoupit do snu a tím podvědomí cizího člověka. To vám pomůže odhalit jeho nejskrytější myšlenky. Úkolem vašeho týmu bude ukrást chemický vzorec z mysli světoznámého neurologa, profesora Jeana Charcota. Jak se tímto úkolem popasujete?

Představte si, že máte jen 60 minut…

Na vyřešení úkolu dostanete jen 60 minut, během kterých budete muset dát s dětmi hlavy dohromady, společně najít řešení a přijít na kloub několika hádankám. Úniková hra tak stmelí a zároveň prověří vaše rodinné vztahy.

Příprava předem není nutná

Žádná příprava předem není vůbec potřeba. Sebe ani děti dokonce nemusíte nijak speciálně oblékat – hry se můžete zúčastnit v tom, v čem chodíte běžně. Potřeba není ani žádná fyzická zdatnost, hra není náročná a bez problému ji zvládnou i vaše dítka.

Napsal/a: PR článek

Toto taky stojí za přečtení!

Recenze: Rozumí koza petrželi?

Ráda bych čtenářům představila knihu s názvem Rozumí koza petrželi? a další „TOSEJENTAKŘÍKÁ“. Její autorkou je paní logopedka PhDr. Renata

Čtu dál →

Recenze: Modrá hodina

Když jsem se dozvěděla, že Modrá hodina je příběh o dětech a dracích, neváhala jsem ji s dcerou otestovat. Teď

Čtu dál →

Recenze: O myšce, která se nebála

S očekáváním jsme se pustily do čtení knížky Petra Horáčka s názvem O myšce, která se nebála. Knížku plnou roztomilých ilustrací

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist