Přijďte se podívat, jak vznikají kuchařské knihy!

Rubrika: Volnočasové aktivity

Zajímá vás, jak se „pečou“ kvalitní kuchařky, které si získali nejen mnoho čtenářů, ale i řadu ocenění? Mám pro vás skvělou pozvánku!

V útulné redakci nakladatelství Smart Press na vás bude čekat nejen tým připravený zodpovědět vaše dotazy, ale také zajímaví hosté z řad autorů a malé občerstvení.

Týden otevřených dveří nakladatelství Smart Press

Bude se besedovat, představovat a nakupovat za skvělé ceny! S 40% slevou si budete moct pořídit dokonce i novinky roku 2014! Mezi něž patří skvělá Zahrádka v květináči – pro váš balkon i okenní parapet nebo Kuchařka pro mého muže, kterou potěšíte každého chlapa v rodině – přes manžela až po tatínka, ale i Fotodeníček od školky do školy.

Na ostatní knihy vás čeká neodolatelná sleva 50 %.

Tyden_otevrenych_dveri_ve_SP

Sleva bude počítána z běžné, maloobchodní ceny a platí pouze ve stanovené dny a knihy zakoupené přímo v redakci nakladatelství.

Podrobný program najdete tady!

Vzhledem k omezenému počtu míst prosím nahlaste váš příchod do pátku 6. 6. u Olgy Formanové:  formanova@smartpress.cz, 233 320 075.

Těší se na vás redakce nakladatelství Smart Press


A protože je tu jaro a k němu patří kytičky a zelenina na zahrádce, nemůžu jinak, než vám představit jednu z letošních novinek nakladatelství Smart Press.

Zahrádka v květináči – Pro váš balkon i okenní parapet

balkony_titulka 07.inddK vytvoření minizahrádky vám postačí balkon nebo okenní parapet! Kniha Zahrádka v květináči Anity Blahušové vám poradí na co si dát pozor, než začnete s pěstováním, pomůže vám vybrat správné nádoby, nářadí a také rostliny vhodné právě pro váš domov. Krok za krokem s vámi rostliny zasadí, zbývá už jen zvolit si ten pravý typ zahrádky.

Ze 37 inspirativních minizahrádek si budete moci vybrat tu, která se hodí do vašeho bytu i k vašemu naturelu – toužíte po vlastní zelenině či bylinkách, po rozkvetlé louce nebo po květináči pro vaše nejmenší, jste alergik, máte rád květiny, ale jste tak trochu lenoch?

Všechny popisované a vyobrazené rostliny a jejich kombinace patří mezi ty nejsnadnější k pěstování a jsou pečlivě vybrané tak, aby založení minizahrádky zvládl i naprostý začátečník. Kniha obsahuje i praktické a tvůrčí tipy a triky, které jistě ocení i zkušení pěstitele.

Zelenina_na_balkonvune

Ze 37 druhů zahrádek vybíráme: Itálie – Caprese, Francie – Bouquet garni, Babiččina – Levandulový cukr, Polévková – Ledové kostky do polévky, Anglická – Jak stříhat buxus, Lesní – Borůvky, variace zahrádek pro děti, Asijská kuchyně – Thajská bazalka, chilli papričky, Motýli – Lákadlo pro motýly, Pro alergiky 2 – Bezpylová slunečnice, Zeleninový balkon atd.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist