Nový zimní sport pro malé i velké

Rubrika: Volnočasové aktivity

Hitem posledních zimních sezón jsou carvingové boby ZIPFY, které se staly vyhledávaným vánočním dárkem v mnoha zemích světa. Svou oblibu si získaly díky cenové dostupnosti, high-tech designu a odolnosti. Pro tyto své vlastnosti získaly spoustu ocenění v USA a po uvedení na náš trh i v České republice.

Svištět ze zasněženého kopce je super zábava pro předškoláky, teenagery, ale i pro spoustu dospělých, kteří mají rádi rychlou jízdu a nezkazí žádnou legraci. Nejlepší podmínky jsou samozřejmě na horách, na dlouhých svazích, kde se dá díky řízení v podobě leteckého kniplu bezvadně zatáčet. Ve všední den stačí kopeček za domem.

Díky své skladnosti a nízké hmotnosti se vejdou do auta, do vlaku i autobusu, což se s klasickými sáněmi málokdy povede.

Moderní boby ZIPFY jsou opravdu pro každého, ať je vám pět nebo třeba padesát. To je ostatně jeden z důvodů, proč si je u nás oblíbila už mnohá horská střediska.  Radost z nich mají i děti v mateřských školkách či v dětských domovech.

Už na první pohled vypadají boby ZIPFY jinak než boby obyčejné. Základním modelem pro všechny je model Classic, jehož nosnost je více než 100 kg. Praktickým doplňkem je bezpečnostní popruh, kterým se dají boby připevnit k zápěstí, aby při náročnějším triku neodjely někam do lesa. Pro malé děti jsou určeny boby ZIPFY Junior, které jsou menší a lehčí, prcek si je může snadno sám vytáhnout do kopce.

Na vzhledu letošní speciální kolekce Totem se podepsalo designérské studio Voltio. Model pro „bobaře – srdcaře“ je inspirovaný původní americkou kulturou, graffiti a komiksem. Fanoušci bobů ZIPFY se mohou vyřádit taky na facebookové stránce ZIPFYcarvingoveboby, kde se jako první dozví o všech novinkách a mohou se s ostatními podělit o své tipy, kam u nás vyrazit na boby.

Napsal/a: ZIPFY

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • bamiska

    vypadá to zajímavě…trochu si říkám jestli to děti zvládnout udržet pod zadečkem ale podle videa je vidět že ano …. v porovnání s bobama mi přijdou trochu víc bezpečnější, pro menší děti ale ty větší to jistě osloví…v krámech jsem zatím neviděla…

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist