Místa v Praze, kde se vašim dětem rozzáří oči

Rubrika: Volnočasové aktivity

Za deštivého počasí, kdy se nedá strávit s dětmi čas venku na zahradě, každý rodič přemýšlí nad tím, jak svá dítka zabavit. Pokud máte děti, pak nám jistě dáte za pravdu, že znuděné ratolesti, které z dlouhé chvíle vymýšlí lumpárny, jsou rozvíjené nebo třeba protivné, není nic, po čem by rodič toužil. Pakliže nevíte, kde vaše děti za ošklivého počasí zabavit, pak bychom pro vás pár tipů měli!

Výroba čokolády nebo vlastního plecháčku

Jsou-li vaše dítka kreativní dušičky, jistě jim uděláte radost programem, díky kterému se něco nového naučí a především si na vlastní kůži něco nového vyzkouší. Určitě by je zaujala třeba návštěva čokoládovny s možností vyrobit si vlastní sladkou dobrotu. Čokoládě přece žádné dítě neodolá. Kreativitu můžou vybít i při výrobě vlastního plecháčku, kdy společně projdete výrobou, zdobením a následným vypálením smaltovaného nádobí.

Vodní radovánky

Při deštivém počasí není nic jednoduššího, nežli dětem zabalit plavky, kruh a rukávky a vyrazit s nimi za vodními radovánkami do některého z vodních center nebo aquaparků. Ve vodě si děti užijí spoustu legrace a jako bonus navíc se i příjemně unaví, takže po příchodu domů a dobré večeři usnou jako miminka. A to určitě uvítáte.

Rodinný den v nákupním centru

Když venku prší, nudí se nejen děti, ale i jejich rodiče. Proč tedy nevyužít ošklivého počasí a nestrávit příjemné rodinné odpoledne v nejkrásnějším outletu Praha? Premium Outlet Prague Airport nabízí spoustu lákadel pro děti i jejich rodiče. A udělat si výlet se vším všudy do nákupního centra? Proč ne! Sobě i dětem zde můžete pořídit něco pěkného na sebe a především za ceny, které jinde nenajdete – tady totiž neplatí, že za známé značky musíte utratit balík!

Děti zaručeně uvítají návštěvu nejkrásnějšího hračkářství Hamleys, kde mají moderní, kreativní i tradiční hračky pěkně na jednom místě a co víc – mohou si je nejen prohlížet, ale klidně si s nimi i pohrát. Uvidíte, že dostat je odsud bude pořádně tvrdý oříšek! A když dostanete hlad, skočíte si do jedné z místních restaurací nebo kaváren na něco dobrého k snědku. A deštivé počasí panující venku vás vůbec nerozhodí.

Napsal/a: PR článek

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist