Místa v Praze, kde se vašim dětem rozzáří oči

Rubrika: Volnočasové aktivity

Za deštivého počasí, kdy se nedá strávit s dětmi čas venku na zahradě, každý rodič přemýšlí nad tím, jak svá dítka zabavit. Pokud máte děti, pak nám jistě dáte za pravdu, že znuděné ratolesti, které z dlouhé chvíle vymýšlí lumpárny, jsou rozvíjené nebo třeba protivné, není nic, po čem by rodič toužil. Pakliže nevíte, kde vaše děti za ošklivého počasí zabavit, pak bychom pro vás pár tipů měli!

Výroba čokolády nebo vlastního plecháčku

Jsou-li vaše dítka kreativní dušičky, jistě jim uděláte radost programem, díky kterému se něco nového naučí a především si na vlastní kůži něco nového vyzkouší. Určitě by je zaujala třeba návštěva čokoládovny s možností vyrobit si vlastní sladkou dobrotu. Čokoládě přece žádné dítě neodolá. Kreativitu můžou vybít i při výrobě vlastního plecháčku, kdy společně projdete výrobou, zdobením a následným vypálením smaltovaného nádobí.

Vodní radovánky

Při deštivém počasí není nic jednoduššího, nežli dětem zabalit plavky, kruh a rukávky a vyrazit s nimi za vodními radovánkami do některého z vodních center nebo aquaparků. Ve vodě si děti užijí spoustu legrace a jako bonus navíc se i příjemně unaví, takže po příchodu domů a dobré večeři usnou jako miminka. A to určitě uvítáte.

Rodinný den v nákupním centru

Když venku prší, nudí se nejen děti, ale i jejich rodiče. Proč tedy nevyužít ošklivého počasí a nestrávit příjemné rodinné odpoledne v nejkrásnějším outletu Praha? Premium Outlet Prague Airport nabízí spoustu lákadel pro děti i jejich rodiče. A udělat si výlet se vším všudy do nákupního centra? Proč ne! Sobě i dětem zde můžete pořídit něco pěkného na sebe a především za ceny, které jinde nenajdete – tady totiž neplatí, že za známé značky musíte utratit balík!

Děti zaručeně uvítají návštěvu nejkrásnějšího hračkářství Hamleys, kde mají moderní, kreativní i tradiční hračky pěkně na jednom místě a co víc – mohou si je nejen prohlížet, ale klidně si s nimi i pohrát. Uvidíte, že dostat je odsud bude pořádně tvrdý oříšek! A když dostanete hlad, skočíte si do jedné z místních restaurací nebo kaváren na něco dobrého k snědku. A deštivé počasí panující venku vás vůbec nerozhodí.

Napsal/a: PR článek

Toto taky stojí za přečtení!

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Ta nejmenší miminka cítí lásku skrze dotek

Něžný dotek je nesmírně důležitý pro vytváření vzájemného vztahu rodiče s miminkem. Novorozenci ještě nemají plně vyvinutý zrak a o

Čtu dál →

Jak vybrat postel do dětského pokoje?

Výběr postele je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí při zařizování dětského pokoje. Pokud má dítě ničím nerušený a kvalitní spánek,

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist