Kapesníček – kapesní časopis pro šikovné děti

Rubrika: Volnočasové aktivity

uzlik-logo-150x150pxJistě nám dáte za pravdu, že pojem mateřská dovolená je poněkud zavádějící – pro každou maminku to znamená celodenní (a leckdy i celonoční) starost a péči o nově narozené děťátko. Když se konečně po nějaké době maminka s miminkem dohodnou na určitém časovém režimu, může maminka začít přemýšlet o tom, jak se ve volných chvilkách trochu rozptýlit.

Alespoň tak to cítila maminka Zuzka. V lednu se jí narodil syn Jáchym a po pár měsících už usilovně dumala nad tím, co zajímavého by mohla podniknout. A tak vznikl Kapesníček – zábavný časopis pro děti, který si však nejprve musí samy složit.

Už dlouho měla Zuzka představu o kreativním projektu pro děti. Chtěla připravit něco, co by děti bavilo a k čemu by nepotřebovaly počítač. A co by uvítali pro své ratolesti i rodiče.

Kapesníček je kapesní časopis pro šikovné děti. Svým obsahem (omalovánky, křížovky, zábavné úkoly) je určen pro děti přibližně od 5 do 10 let. Prozatím bude vycházet jednou za 14 dní. Kapesníček si může stáhnout každý zdarma z internetových stránek www.kapesnicek.cz, kde je k dispozici i návod na složení a správné výsledky úkolů z jednotlivých čísel (aby rodiče byli připraveni, kdyby je jejich potomci požádali o radu).  Kromě časopisu se na stránkách čas od času objeví i další kreativní materiály, zejména pro děti.

První číslo Kapesníčku vyšlo 7. dubna 2011.

Více informací naleznete na www.kapesnicek.cz.

Napsal/a: redakce

Toto taky stojí za přečtení!

Dar jménem neplodnost

Než jsme se rozhodli, že chceme založit rodinu a dát svému životu nový rozměr, vyšší smysl, jsme byli manželský

Čtu dál →

Recenze: Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema

Audiokniha Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema je dalším pohádkovým vyprávěním od autora „Nekonečného příběhu“, který se určitě bude

Čtu dál →
proč je pozitivní dítě pozitivní

Proč je pozitivní dítě pozitivní?

S pozitivním myšlením a tím, jak ho trénovat se za posledních 10 let doslova roztrhl pytel. O tom, jak být

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Hned jsem na stránky kapesníčku koukla a jsem nadšená. To je tak úžasný nápad a dokonalé provedení. SUPER!!!! Dlouho mě nic tak nenadchlo!

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist