Zahrajte si o fotodeníček vašeho dítěte!

Rubrika: Knihy pro děti a mládež

Možná si pamatujete, když jsme vás informovali o vydání fotodeníčku pro nejmenší. Nyní máte jedinečnou možnost vzpomínky i zážitky vašich dětí zaznamenat krůček po krůčku od školky až do školy!

No, řekněte, nebyla by to škoda, kdyby při následných vzpomínkách chyběly ty nejdůležitější a také nejkrásnější okamžiky, které vaše dítě zažilo jak ve školce, tak i první rok ve škole? Právě proto je tady:

Tvůj fotodeníček od školky do školy

Titul vychází ve dvou barevných verzí obálek: červená pro holky a modrá pro kluky. Vydání je celobarevné s možností zapisování.

Tvůj fotodeníček od školky do školy navazuje na úspěšný první díl Tvůj fotodeníček od těhotenství do tří let. Autorem tohoto druhého dílu je Smart Press spolu s českými maminkami, kterým na českém trhu chybělo pokračování pro jejich školáčky.

Kniha je opět v dívčím a chlapeckém barevném provedení. Kniha v pevných deskách, v kroužkové vazbě, přepásaná praktickou gumičkou.

FDII_3D model.inddFDII_3D model.indd

Tvůj fotodeníček od školky do školy nabízí vše v jednom: Poznámkový blok, fotoalbum, prostor pro vlastní zápisky a obrázky dítěte.

Nechte se vést jednotlivými kapitolami rok za rokem, kreslete, přelepujte, vpisujte. Začíná Věnováním a otiskem ruky a nožičky z prvního dne v mateřské škole. Dále je řazen podle jednotlivých tříd, přívětivě vede prvními školkovými zkušenostmi a připomíná vzácné zážitky s kamarády, novými hračkami, ve třídě, na hřišti i na procházce. Jednotlivá roční období nabízí praktické Kalendárium pro denní zápisky.

Každý školní rok pak umožní kreslení sezónních obrázků, lepení fotek z oslav, Vánoc, prázdnin atd. Nebojte se svěřit tuto knihu vzpomínek do rukou dítěte a požádejte další členy rodiny o jejich příspěvky, s radostí se na této unikátní knize budou podílet.

FDII_02.inddFDII_01.indd

Uchovejte si vzpomínky na nejkrásnější léta raného dětství na jednom místě – tvořte spolu s vašimi dětmi knihu plnou lásky a všedních i vzácných okamžiků, k níž se vy i ony budete moci vracet po celý život.

Pozor, soutěž!

FDII_01.inddLíbí se vám zbrusu nový fotodeníček a chtěli byste jej mít pro svého chlapečka či holčičku také doma? Pokud máte již Tvůj fotodeníček od těhotenství do tří let, pak byste neměli rozhodně váhat! Vždyť uchování vzpomínek stojí rozhodně za to! V eshopu nakladatelství Smart Press si fotodeníček můžete zakoupit s výhodnou 15ti procentní slevou – tak neváhejte! My jsme pro vás také připravili soutěž, ve které si o Fotodeníček od školky do školy můžete samozřejmě také zahrát. A získáte výhodu! Sami si vyberete, jakou verzi byste chtěli raději – tu pro kluky, nebo tu pro holčičky. Stačí jen  správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při tipování.

Soutěž o Fotodeníček od školky do školy běží od 23.června do 6.července 2014.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko. Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

 

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist