Zahrajte si o filmová kouzla Harryho Pottera!

Rubrika: Knihy pro děti a mládež

Kdo by neznal učně s kulatými brýlemi, který v kouzelnické škole bojuje se svými kamarády za spravedlnost. Harry Potter na nás tentokrát neútočí v dalším příběhu J. K. Rowlingové. Tentokrát zavítáme do tajuplného světa kouzel Bradavické školy…

Patříte vy nebo vaše děti mezi fanoušky Harryho Pottera? Pak by vám v domácí knihovničce jistě neměla chybět zbrusu nová, nevšední publikace, která vás seznámí s tajemným světem kouzel.

Harry Potter – Filmová kouzla

Druhé, doplněné vydání knihy, která zájemce a milovníky příběhů Harryho Pottera a jeho kamarádů zavede do zákulisí natáčení osmidílného filmového převyprávění čarodějnické ságy J. K. Rowlingové.

harry_potter1harry_potter2

Představuje nejzajímavější postupy tvorby ze všech filmových dílů o slavném čarodějnickém učni a také ukázky filmařských postupů, přiblížení až odhalení úžasných tajů, kouzel a triků, které ohromují diváky v kinech.

harry_potter_titulkaKniha Harry Potter – Filmová kouzla – 2. doplněné vydání byla napsána a navržena ve spolupráci s herci a filmovým štábem, kteří pomáhahli převést oblíbené romány J. K. Rowlingové na stříbrné plátno.

Její autoři přenesou čtenáře do kouzelnického světa, kde se s nimi podělí o tajemství z natáčení, o dosud neotištěné fotografie a návrhy a o jedinečné vzpomínky účinkujících hvězd.

Umožní čtenáři, aby se ponořil do úžasného světa filmů o Harrym Potterovi a zjistil, proč ledové sochy na Vánočním plese nikdy neroztály, jak vznikaly galeony, srpce a svrčky nebo jak tvůrci donutili hipogryfa, aby spolupracoval s herci.
Dozví se, jak se zrodil bradavický hrad či jak se podařilo vytvořit pohyb děsivých mozkomorů. Toto vyprávění doplňuje řada dokumentů, jež se týkají natáčení jednotlivých filmů, reprodukcí a rekvizit.

Tato nevšední publikace nabízí jedinečný a zasvěcený pohled na filmy o Harrym Potterovi a talentovanou skupinu mudlů, která vytvořila skutečné filmové kouzlo. Jedná se o reprezentativní obrazovou publikaci, která rozzáří úžasem všechny milovníky Harryho Pottera.

Vše o knize, včetně ukázky z filmu Wizardry a možnosti objednání se slevou, najdete tady.

Odhalte tajemství kouzel Harryho Pottera!

harry_potter3Také se vám zalíbily filmy s učněm Bradavické školy? Nebo patříte dokonce mezi jeho fanoušky, kterým nesmí uniknout žádná novinka? Pak byste neměly váhat! Kniha Harry Potter – Filmová kouzla vychází již ve druhém, navíc doplněném vydání o informace z posledního filmu. První vydání bylo, i po dotisku, v brzké době zcela vyprodáno. My jsme pro vás připravili ve spolupráci s nakladatelstvím Slovart soutěž, ve které tři z vás odměníme touto nádhernou knihou! Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při tipování.

Soutěž s filmovými kouzly Harryho Pottera běží od  19. června do 9. července 2014.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko. Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

[Soutěž] Audiokniha Jak zlomit dračí prokletí

Čtvrtý díl humorné dětské série Škyťák Šelmovská Štika III. od anglické spisovatelky Cressidy Cowell vychází jako audiokniha JAK ZLOMIT

Čtu dál →

Přinášíme vám tipy na vánoční dárky!

Rok se s rokem sešel a je to tu zas. Blížící se Vánoce a s nimi spojený každoroční předvánoční

Čtu dál →

Deky z lásky – projekt, který má srdce

S Dekami z lásky jsem se poprvé setkala v roce 2012. Napsala mi o nich internetová kamarádka, s kterou se

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist