Vítejte v Horror School!

Rubrika: Knihy pro děti a mládež

Pamatujete si na školní léta nebo do školy právě chodíte? Pokud ano, tak na to klidně zapomeňte, protože svoje dveře otevírá škola jako žádná jiná!

Horror School je nové a navenek naprosto prestižně působící „vzdělávací zařízení“. Stačí ale vejít a zjistíte, že se uvnitř dějí vážně divné věci…
Krysy si tady běhají po chodbách, učitel biologie je všechno, jen ne normální, a knihovna je úplný ráj pro milovníky labyrintů. V Nakladatelství Fragment vychází Horror School – Šílený profesor!

horror_school_title

Není škola, jako škola! Horror School alias Lovecraftova základní škola je nová, neokoukaná a také absolutně tajemná budova, ve které si nikdo nemůže být jistý ničím… A kdo si myslel, že je učení nuda, tak je na velkém omylu.

Přestup na novou školu není nikdy jednoduchý. Nové prostředí, spolužáci i učitelé. Když se ale začne projevovat, že jde o školu plnou zvláštních věcí a lidí, je čas na útěk… nebo snad ne? Hlavní hrdina Robert nastupuje do sedmé třídy a nikoho ve škole nezná. Tedy až na bývalého spolužáka, se kterým se ale moc v lásce nemají. Hned první den vyučování se stane něco neuvěřitelného – po chodbě se prohánějí krysy, jako by byly ve škole doma. Je to vůbec možné? A co teprve knihovna, ve které se člověk ztratí během okamžiku. A skrytá půda, plná tajemství…

horror_school_titulkaNa téhle základní škole se dějí divné věci. Ze šatních skříněk vyskakují krysy. Žáci se záhadně ztrácejí. Školní knihovna je bludištěm tajných chodeb. A učitel biologie se chová velice, velice zvláštně.

Robert Arthur věděl, že přestoupit na jinou školu nebude nic jednoduchého, ale tohle je na pováženou! S pomocí nových, poněkud neobvyklých kamarádů zjišťuje, že se toho ve škole děje víc, než je na první pohled patrné. Dokáže ta tajemství odhalit dřív, než bude pozdě?

145×205 mm, váz., 128 str., 229 Kč
Autor: Charles Gilman
Ukázky z knihy najdete tady.
Knížku si můžete koupit tady.

 Podrobnější informace o knihách a autorovi naleznete na www.horrorschool.cz!

Každá knížka ze série Horror School má na titulní straně úžasnou pohyblivou fotografii.
Podívejte se z jedné strany a uvidíte učitele biologie. Podívejte se z druhé strany a spatříte odporného démona. Spolu s každou novou knížkou získáte do své sbírky i nové stopy, které vám pomohou odhalit tajemství strašidelné školy Horror School. Udělejte si doma vlastní strašidelnou knihovnu!

Úvodní video ke knížkám:

Navštivte Horror School a vyhrajte

Horror_school_2_Podivne_sestry_3D_titulMáte rádi knížku s tématikou hororu, fantasy a tak trochu bláznivé? Pak je pro vás kniha Horror School jako stvořená! A ještě jedno překvapení! Už 23.dubna vychází další díl s názvem Podivné sestry! Zkuste si zahrát s námi – ve spolupráci s nakladatelstvím Fragment jsme pro vás připravili soutěž, ve které tři z vás vyhrají tuhle skvělou knihu! Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při tipování.

Soutěž s Horror School běží od 24. března do 6. dubna 2014.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko. Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

 

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist