Recenze: Nové Vánoční pohádky

Rubrika: Knihy pro děti a mládež

K Vánocům patří pohádky, ať už ty filmové, nebo v knížce. Jak nejlépe dětem ukrátit adventní dobu a čekání na Ježíška, než čtením krásné knížky. A jednu takovou vám dneska nabídnu.

Autorkou je Zuzana Pospíšilová, která pro děti napsala další úžasnou knížku s názvem Nové vánoční pohádky. Vydalo ji nakladatelství Grada a ilustrace nakreslila Barbara Issa Wagner.  V knížce najdete dvacet vánočních pohádek. A čeká vás 120 stran dobrodružství a napětí, zda všechno dopadne dobře.

Je těžké vybrat jednu pohádku, protože všechny jsou moc pěkné. Autorka, Zuzana Pospíšilová, opět nezklamala, připravila si pro vás 20 nových, originálních, zábavných, poučných a čtivých příběhů, v nichž jsou důležité vánoce. Můžete si vybrat příběhy ve kterých se nejenom lidem, ale také zvířátkům budou dít neuvěřitelné věci. O dárečcích, které se pod stromečkem nudí, nebo vanilkovém rohlíčku, který našel smysl svého života.  Pokud bych si měla vybrat jednu pohádku, která se mi líbila nejvíce, byla by to o chlapci, který si ze všeho nejvíce přeje najít pod stromečkem autodráhu, knihu o fotbalistech, fotbalový míč, ale hlavně dědečka.  Zda se mu to splní a zatoulaný dopis se dostane do těch správných rukou, to vám už neprozradím. 🙂 Ale tenhle příběh splňuje vše, co si od Vánoc můžete přát.

nová vánoční pohádky 005 nová vánoční pohádky 004 nová vánoční pohádky 003

Možná na kouzla nevěříte, ale pravdou je, že dobro a přátelství v kombinace s vánoční atmosférou udělají své.  O Vánocích se prostě dějí zázraky, pojdte se o tom přesvědčit sami a začtěte se do knížky Nové Vánoční pohádky, ve kterých vás budou od začátku až do konce provázet barevné ilustrace Barbary Issy Wagnerové.  Knížka je určena pro děti od tří let, ale s chutí se do ní začnou i školáci. Příkladem je i má 12letá dcera.

nová vánoční pohádky 001Čtěte si knížku společně s dětmi, společně tak budete prožívat kouzelné vánoční příběhy. A tak to o Vánocích má být. Společně, s láskou a radostí. Třeba se pak i u vás doma, začnou dít pozoruhodné věci.

Knihu si můžete zakoupit zde. A pokud se chcete podívat na ukázku z knížky, tak neváhejte a nakoukněte. 🙂

A já vám přeji Šťastné a veselé. 🙂

Napsal/a: Nuninka

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy pro péči o pleť: jak se zbavit akné v těhotenství

Jak často přemýšlíte o tom, jak hormony ovlivňují stav vašeho těla? Chápeme, že v běžném životě tomu zvláštní pozornost

Čtu dál →

Zdravé potraviny během kojení vhodné pro maminku i dítě

Kojení je velmi důležitá součást vývoje každého miminka. Prostřednictvím mléka předává maminka svému dítěti potřebné živiny, a proto je

Čtu dál →

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist