Recenze: Nové Vánoční pohádky

Rubrika: Knihy pro děti a mládež

K Vánocům patří pohádky, ať už ty filmové, nebo v knížce. Jak nejlépe dětem ukrátit adventní dobu a čekání na Ježíška, než čtením krásné knížky. A jednu takovou vám dneska nabídnu.

Autorkou je Zuzana Pospíšilová, která pro děti napsala další úžasnou knížku s názvem Nové vánoční pohádky. Vydalo ji nakladatelství Grada a ilustrace nakreslila Barbara Issa Wagner.  V knížce najdete dvacet vánočních pohádek. A čeká vás 120 stran dobrodružství a napětí, zda všechno dopadne dobře.

Je těžké vybrat jednu pohádku, protože všechny jsou moc pěkné. Autorka, Zuzana Pospíšilová, opět nezklamala, připravila si pro vás 20 nových, originálních, zábavných, poučných a čtivých příběhů, v nichž jsou důležité vánoce. Můžete si vybrat příběhy ve kterých se nejenom lidem, ale také zvířátkům budou dít neuvěřitelné věci. O dárečcích, které se pod stromečkem nudí, nebo vanilkovém rohlíčku, který našel smysl svého života.  Pokud bych si měla vybrat jednu pohádku, která se mi líbila nejvíce, byla by to o chlapci, který si ze všeho nejvíce přeje najít pod stromečkem autodráhu, knihu o fotbalistech, fotbalový míč, ale hlavně dědečka.  Zda se mu to splní a zatoulaný dopis se dostane do těch správných rukou, to vám už neprozradím. 🙂 Ale tenhle příběh splňuje vše, co si od Vánoc můžete přát.

nová vánoční pohádky 005 nová vánoční pohádky 004 nová vánoční pohádky 003

Možná na kouzla nevěříte, ale pravdou je, že dobro a přátelství v kombinace s vánoční atmosférou udělají své.  O Vánocích se prostě dějí zázraky, pojdte se o tom přesvědčit sami a začtěte se do knížky Nové Vánoční pohádky, ve kterých vás budou od začátku až do konce provázet barevné ilustrace Barbary Issy Wagnerové.  Knížka je určena pro děti od tří let, ale s chutí se do ní začnou i školáci. Příkladem je i má 12letá dcera.

nová vánoční pohádky 001Čtěte si knížku společně s dětmi, společně tak budete prožívat kouzelné vánoční příběhy. A tak to o Vánocích má být. Společně, s láskou a radostí. Třeba se pak i u vás doma, začnou dít pozoruhodné věci.

Knihu si můžete zakoupit zde. A pokud se chcete podívat na ukázku z knížky, tak neváhejte a nakoukněte. 🙂

A já vám přeji Šťastné a veselé. 🙂

Napsal/a: Nuninka

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist