Poločlověk – polobůh – hrdina: Percy Jackson už podruhé na filmovém plátně!

Rubrika: Knihy pro děti a mládež

Filmové zpracování druhého dílu knižního bestselleru Percy Jackson: Moře nestvůr bude uvedeno do českých a slovenských kin. Zkraťte si čekání a zahrajte si v naší soutěži!

Fanoušci světa olympských bohů a jejich pozemských dětí se mohou těšit na notnou dávku napětí, zkoušek a nebezpečí. Čekání do termínu premiéry 15. srpna si mohou zkrátit ochutnávkou v podobě traileru, četbou knižní předlohy nebo účastí ve velké soutěži s filmem!

 Percy Jackson a Moře nestvůr

Percy Jackson se jako syn olympského boha Poseidona často dostává do nebezpečných situací. Nejinak tomu bude také ve filmovém pokračování fantasy série. Mytologické bytosti ožívají, krvelačné nestvůry se bouří a bohové z Olympu kladou další úkoly…

Po klidně prožitém školním roce se na Percyho poslední den před prázdninami začínají valit problémy. Hodina tělocviku se proměnila ve vybíjenou s lidožravými obry a Grover se dostal do průšvihu. Navíc hrozí Táboru polokrevných zničení… Percy se společně s Tysonem a Annabeth vydává hledat Zlaté rouno, které je může zachránit. Dostávají se do míst, které obyčejní smrtelníci nazývají Bermudským trojúhelníkem. Boj s temnými silami začíná!

v_percy jackson_more nestvurAutor: Rick Riordan
Překlad: Dana Chodilová

Vydalo nakladatelství Fragment

Počet stran: 304
Formát: 145×210
Vazba: vázaná
ISBN: 978-80-253-0974-2

Knihu Percy Jackson:Moře nestvůr si objednejte třeba zde

 

Premiéra filmu Percy Jackson: Moře nestvůr, v němž se můžete těšit na celou řadu známých osobností hereckého světa (např. Sean Bean jako Zeus, Stanley Tucci jako Dionýsos nebo Nathan Fillion jako Hermés), se blíží a všichni netrpěliví fanoušci si mohou čekání zkrátit malou ochutnávkou v podobě filmového traileru s českými titulky, četbou napínavého příběhu nebo se zúčastnit velké soutěže o knihy a ceny s motivem filmu PERCY JACKSON: MOŘE NESTVŮR!

Podrobnější informace o knihách, filmu i soutěži o skvělé ceny naleznete na www.fragment.cz a www.percy-jackson.cz!

 

Zahrajte si s námi!

percy_jackson3Nemůžete se dočkat, až Percyho Jacksona uvidíte na filmovém plátně? Určitě byste si mohli čas zkrátit četbou knih Ricka Riordana, který tohoto hrdinu stvořil.

My jsme pro vás ve spolupráci s nakladatelstvím Fragment připravili soutěž, ve které mohou dva z vás vyhrát knihu Percy Jackson: Moře nestvůr a jeden z vás si odnese jako výhru celou sérii knih o Percym Jacksonovi!
Stačí jen správně zodpovědět soutěžní otázku a mít štěstí při tipování.

Soutěž s Percy Jacksonem běží od 22.července do 11. srpna 2013.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko. Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

  • bamiska

    no tak ukázka je naprosto bezva, to by se klukům líbilo no a přiznám, že i mě…..jdu juknout jestli to nebude někde i tady v kinech..

  • Knížka je pěkná a filmová ukázka ještě lepší. 🙂

  • mura

    Už se nemůžu dočkat soutěže,kniha je zajímavá-určitě budu soutěžit.

  • aladin10

    Kniha Percy Jackson: Moře nestvůr vypadá úžasně,určitě budu soutěžit.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist