Oslavte Mezinárodní den dětí s knížkou z Albatrosu a vyhrajte!

Rubrika: Knihy pro děti a mládež

Právě dnes je svátek všech dětí. A protože, jak všichni víte, tady na VD máme rádi knížky, připravili jsme pro vás nejen tipy na tři krásné tituly z nakladatelství Albatros, ale zároveň vám dáme šanci je vyhrát!

albatros_logoNakladatelství Albatros je nejstarší české nakladatelství, které se od svého vzniku specializuje na vydávání literatury pro děti a mládež. Je dlouhodobým exkluzivním vydavatelem knížek Astrid Lindgrenové a příběhů Harryho Pottera J. K. Rowlingové pro území České republiky.
Vybírat můžete od leporel pro nejmenší přes poezii, pohádky, knížky pro začínající čtenáře, literaturu populárně-naučnou a vzdělávací až po fantasy, detektivní příběhy i komiksy. Knížky jsou bohatě barevně ilustrované a najdete tu i příběhy pro zdatnější a náročnější čtenáře.
Vstupte a přesvědčte se!

Naše knižní tipy pro vaše děti:

Psí škola kocoura Rudochlupa

Když máš dobré kamarády, nemusíš se ničeho bát!

Rudochlup je malý bezbranný kocourek s ohnivě červeným ocasem. Jsou mu jen dva měsíce, a proto se musí hodně učit, aby dokázal přežít v jednom bytě se dvěma psími potvorami.

 

rudochlup_AM_NahledPsí škola kocoura Rudochlupa

Autorka: Gabriela Futová

Počet stran: 72
Formát: 163×238 mm
Vazba: vázaná s laminovaným potahem
Vyšlo: 7.5.2013

Knihu si můžete se slevou objednat třeba zde.

O tom, že tahle psí škola bude pro Rudochlupa opravdu bouřlivá, se dočtete v každé lekci téhle knížky.

 

Rošťák Oliver a Marica čarodějka

Malý rošťák Oliver je opět na scéně!

Rošťáka Olivera už možná znáte z první stejnojmenné knížky. Teď je Oliver o rok starší, moudřejší, a stále zamilovaný do černovlasé spolužačky Marici. Končí druhá třída a přichází smutné loučení. Marica, která pochází z Chorvatska a před válkou odjela do bezpečných Čech, se v létě vrací do rodné země. Proto velké letní prázdniny — pro školáky nejmilejší období — Oliver s Maricou chtějí prožít spolu. Splní se jim jejich tajné přání? Marica je přece čarodějka…

 

oliver_AM_nahledRošťák Oliver a Marica čarodějka

Autorka: Petra Braunová

Počet stran: 84
Formát: 160×195 mm
Vazba: vázaná s laminovaným potahem
Vyšlo: 30.4.2013

Knihu si můžete objednat se slevou třeba zde.

 

Děti z Bullerbynu

Klasika, bez které nemůže vyrůst žádné dítě!

Pokaždé, když se na našem knižním trhu objeví tato knížka Astrid Lindgrenové, nositelky Ceny H. Ch. Andersena, udělá radost malým i větším čtenářům. Šest dětí – Lisa, která všechno vypravuje, její dva bratři Lasse a Bosse, sestry Anna a Britta a kamarád Olle – v ní prožívá veselé či méně zábavné každodenní příhody na švédském venkově.

 

deti_z_bullerbynu_AM_nahledDěti z Bullerbynu

Autorka: Astrid Lindgrenová

Počet stran: 224
Formát: 163×238 mm
Vazba: vázaná s laminovaným potahem
Vyšlo: 30.1.2013

Knihu si můžete se slevou objednat třeba zde.

Ve třech částech knihy strávíme s dětmi celý rok: jaro s koťátky, léto s prázdninami, podzim se školou, zimu s vánočními svátky. A protože jsou to příběhy, které v různých podobách může zažít každé dítě, těší se stále neutuchajícímu zájmu čtenářů na celém světě.

Pozor, soutěž!

soutez_AM1Zaujaly vás naše tipy na knížky? Chtěli byste je mít doma?

Pak byste mohli zkusit své štěstí a vyhrát je v naší soutěži, kterou jsme připravili ve spolupráci se společností AlbatrosMedia, jejíž součástí je právě i nakladatelství Albatros.

Tři z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku a budou mít dobrou ruku při tipování, vyhrají – každý jednu knížku. Soutěž s dětskými knížkami z Albatrosu běží od 2. do 15.června 2013.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →

Návod na výrobu vánočního zvonečku

Vánoce se pomalu ale jistě blíží a proto je vhodné ve volných chvílích začít s přípravou vánočních ozdob. Největší radost

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist