Dárek za vysvědčení? Přece knihu! S Fragmentem navíc ušetříte stovku!

Rubrika: Knihy pro děti a mládež

Ke konci školního roku neodmyslitelně patří rozdávání vysvědčení. Letos tento rituál připadne na pátek 27. června. Dětské oči určitě potěší malý dárek za celoroční snažení a krásné známky.

Nakladatelství Fragment proto u příležitosti rozdávání vysvědčení připravilo slevové kupony na 100 Kč, které je možné využít až do konce června v e-shopu na www.fragment.cz!

Tradice rozdávání vysvědčení sahá do druhé poloviny 18. století a je spojena s císařovnou Marií Terezií a zavedením Všeobecného školního řádu. Podoba vysvědčení i četnost jeho vydávání se v průběhu240 let měnila, aby se postupně ustálila na dnešní podobě, kdy se vysvědčení vydává na konci každého pololetí.

Získání dobrých známek bývá důležitou metou pro všechny školáky a rodiče většinou odměňují své ratolesti za krásné vysvědčení malým dárkem, kterým se často stává právě kniha.

fragment_akce_vysvedceni

Nakladatelství Fragment připravilo pro své zákazníky slevové kupony, které je možné využít právě na zakoupení knížek jako dárek za vysvědčení!

Při nákupu v e-shopu na www.fragment.cz nad částku 500 Kč získáte slevu na celý nákup knih v hodnotě 100 Kč. Ke standardní e-shopové slevě 15 % získáte tedy ještě další slevu navíc!

Pro uplatnění slevy je třeba zadat do pole „akční kupon“ kód VYSVEDCENI2014. Akce platí pro objednávky odeslané od dnešního dne až do konce června.

Naše tipy:

krkounilaskoncina_kucharkaprazdniny_s_drackemhorror_school_podivne_sestry

Další skvělé tipy, o kterých jsme vás informovali, najdete třeba tady!

A vynechat byste neměli ani krásné písničky!

 

Další tipy najdete na Fragment.cz!

fragment_edicni_plan_jaro_2014_web-1

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

  • ledoo

    Dcera dostala za vysvědčení knihu jak velbloud potkal ťavu a už jí ty slovenská slovíčka nepřipadají tak exotické. Moc se jí líbí a baví ji víc než jsem čekala. Každý den se chlubí co nového umí.

  • aladin10

    Slevu jsem využila.

  • To zní zajímavě… 🙂

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist