Aréna odhalí svou nejtemnější stránku…

Rubrika: Filmy, hudba, divadlo pro děti, Knihy pro děti a mládež

Premiéra filmu podle světového bestselleru Hunger Games: Vražedná pomsta je již v kinech! Uvedení snímku, jehož rozpočet překonal první díl o 50 milionů dolarů, je jednou z nejočekávanějších filmových událostí letošního podzimu. Knižní předloha – trilogie Hunger Games se dlouhodobě drží na předních místech žebříčků bestsellerů a stala se jednou z nejúspěšnějších knižních sérií pro děti a mládež za posledních 20 let!

Pokračování příběhu Katniss Everdeen, která se jako první člověk dokázala vzepřít mocným představitelům vládnoucího Kapitolu, nás uvede do děje ve chvíli, kdy se Katniss a Peeta vrací do rodného kraje. Jejich život ve vesnici vítězů je však všechno, jen ne klidný a bezpečný. Vzepřeli se moci a jsou vnímáni jako naděje pro všechny obyvatele jednotlivých krajů, které strádají pod přísnou nadvládou. Pomsta Kapitolu bude děsivá…

Větší, výpravnější a dražší, takové bude pokračování filmového bestselleru Hunger Games na filmovém plátně. S podtitulem Vražedná pomsta vstoupí do českých kin již 21. listopadu. První díl filmové ságy budil velká očekávání, zájem diváků je ale výrazně předčil. Druhý díl proto neskrývá ambice stát se jedním z blockbusterů („senzací“) roku. Tomu odpovídá i rozpočet filmu, který je o cca 50 milionů dolarů vyšší než rozpočet „jedničky“.

Film Hunger Games: Vražedná pomsta stál 130 milionů dolarů, natáčelo se na více místech, diváci se mohou těšit na mnohem více trikových záběrů a také na davové scény z extravagantního Kapitolu. Jennifer Lawrence se do role Katniss Everdeen vrací jako držitelka Oscara.

To, že se jedná o opravdový fenomén, dokazuje také úspěch knižní předlohy. Trilogie Hunger Games se dokázala udržet po dlouhé týdny na předních pozicích mezi nejúspěšnějšími edicemi pro děti a mládež. V současné chvíli je na třetím místě žebříčku bestsellerů New York Times a webem USA Today byla vyhlášena jako jedna z nejúspěšnějších sérií za posledních 20 let vůbec společně s Harrym Potterem.

Přečtěte si Hunger Games!

Nakladatelství Fragment připravilo u příležitosti premiéry filmu HUNGER GAMES: Vražedná pomsta kompletní vydání knižní trilogie a vydání v dárkovém boxu s filmovým vizuálem a nová vydání jednotlivých dílů.

hunger_games_komplet_titulkaHUNGER GAMES – komplet 1.-3.díl – box

Kompletní vydání všech tří dílů poprvé v luxusním dárkovém boxu.

Začtěte se do poutavého vyprávění Katniss Everdeenové a nechte se strhnout příběhem lásky a touhy po přežití ve světě plném útlaku a nesvobody.
Exkluzivní vydání s filmovou obálkou!

S výraznou slevou najdete zde.

Od 15. 11. 2013 se můžete zúčastnit velké soutěže s HUNGER GAMES: Vražedná pomsta,  kterou Nakladatelství Fragment připravilo ve spolupráci s českým distributorem filmu. Soutěž najdete přímo na webu HUNGER GAMES.

Všechny díly Hunger Games na Fragment.cz!

Chybí vám některý z dílů fantasy série Hunger Games? Vybírat můžete na stránkách nakladatelství Fragment, kde najdete všechny díly za výhodné ceny!

hunger_games_arena_smrti_titulkahunger_games_sila_vzdoru_titulkahunger_games_vrazedna_pomsta_titulka

Hunger Games – Aréna smrti
Hunger Games – Síla vzdoru
Hunger Games – Vražedná pomsta

Vyhrajte strhující příběh lásky a touhy!

hunger_games_maleTaké paříte k fanouškům Katniss Everdeenové? Chcete s ní prožívat dobrodržství nejen na stříbrném plátně? Pak neváhejte a začtěte se do všech dílů Hunger Games! A pokud hledáte vhodný dárek pro své starší děti, pak právě i Hunger Games může být tou dobrou volbou.
Ve spolupráci s nakladatelstvím Fragment jsme pro vás připravili soutěž, ve které můžete vyhrát všechny tři díly této série!
Stačí jen správně zodpovědět soutěžní otázku a mít štěstí při tipování. Soutěž se sérií Hunger Games běží od 23.listopadu do 7.prosince 2013.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko. Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist