Soutěž: Mudlovské omalovánky

Rubrika: Knihy pro děti a mládež, Tvoření s dětmi

Dokážete vyjmenovat všechny bradavické koleje? Znáte Weasleyova dvojčata? Víte, kdo je Hedvika a jak vypadá Camrál? Teď si to všechno můžete zopakovat a vymalovat v nových omalovánkách, které dva mudlové vyhrají v naší nové soutěži.

Jak už jsem zmínila v letošní čítárně, konečně jsem si doplnila vzdělání a přečetla první díl Harryho Pottera. Ještě na konci loňského roku bych odpovědi na úvodní otázky jen odhadovala a myslím, že moc úspěšná bych v tipování nebyla. Dnes už jsem v obraze. Zároveň jsem ale přesvědčená, že i bez těchto znalostí by se mi Mudlovské omalovánky líbily. Vybarvování obrázků podle vlastní fantazie je prostě bezva relax.

mudlovské omalovánkyHarry Potter: Mudlovské omalovánky

Atraktivní omalovánky ze světa Harryho Pottera plné propracovaných ilustrací i návrhů použitých při tvorbě filmů. Vdechněte Bradavicím vlastní pojetí.

Erby čtyř bradavických kolejí, Kratochvilné kouzelnické kejkle Freda a George Weasleyových a mnoho dalších přepestrých výjevů – svět Harryho Pottera doslova hýří barvami. Tato kniha, plná propracovaných ilustrací a návrhů použitých při tvorbě filmů, láká vdechnout vlastní pojetí Bradavicím, Zapovězenému lesu a mnoha dalším místům. Z některých stránek vystupují kouzelné bytosti, na jiných se odehrávají legendární scény z filmů, od slavnostního rozřazení do kolejí až po nezapomenutelnou poslední bitvu mezi Harrym a Voldemortem.

Naše atraktivní omalovánky zcela jistě nezůstanou dlouho černobílé.

96 stran, brožovaná lepená

Knihu si můžete objednat se slevou v e-shopu na www.albatrosmedia.cz.

Jak vyhrát Mudlovské omalovánky?

Je to jednoduché. Stačí v tomto krátkém článku najít správnou odpověď na jednu soutěžní otázku a mít přesný nebo nejbližší vyšší tip, kolik tipů bude celkem do soutěže odesláno. Pro dva výherce jsou připraveny Mudlovské omalovánky.

Soutěž poběží až do 20. ledna 2016.

 

Tip pro ty, kdo naše soutěže ještě moc neznají

  • Než se pustíte do tipování, nahlédněte do vyhodnocených soutěží, v jakých hodnotách se konečné počty tipů pohybují.
  • Počítejte s tím, že jednou denně můžete svůj tip upravit, takže se vyplatí zpočátku tipovat spíš při zemi, abyste měli přehled, jakým tempem tipy do soutěže přibývají.
  • Jednou denně (nad ránem) probíhá kontrola všech tipů, o překročení toho svého budete případně informováni emailem.
  • Aktivní návštěvníci stránek mohou stav svého tipu zkontrolovat kdykoli přímo na soutěžní stránce.

Toto taky stojí za přečtení!

Proč se vzteká a jak to zastavit

Bylo to takové hodné dítě a najednou… jako když ho vymění. Nic nepomáhá, Jak se začne vztekat, neplatí na

Čtu dál →

Odvrátí nachlazení, pomohou při alergiích

Občas to vypadá, jako by se proti nám naše prostředí spiklo: pokud nás zrovna netrápí smogová situace z dopravy, přijdou

Čtu dál →

Recenze: Valentýnka a narozeniny

Ivana Peroutková píše nádherné příběhy pro děti. S jejími knihami se setkávám už poněkolikáté. Její příběhy o Aničce mě velice

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist