Pozor! Krocani na útěku!

Rubrika: Filmy, hudba, divadlo pro děti

Největší krocaní útěk všech dob je tady! Do kin přichází skvělá animovaná komedie pro celou rodinu…

Ptačí úlet je plný dobrodružství, zábavy, dojemné lásky, loajality a odvahy. Je to příběh dvou hrdinů a jejich šíleného pokusu změnit dějiny.

Na kuriózní rodinné farmě žije svůj klidný a spokojený život velké krůtí hejno. Jedinou jejich starostí je krmení a pastva. Stále všichni doufají, že se dostanou do „Krůtího ráje“. Vůbec jim nedochází, že farmáři je jen chtějí mít na talíři pěkně vykrmené. Jediný komu to pálí je chytrý krocan Reggie, kterého zbytek hejna nesnáší. Jednoho dne Reggie dostane od prezidenta „Milost pro krocana“ a tím začne žít svůj vlastní „Krocaní ráj“.

ptaci_ulet1ptaci_ulet2

Dobrodružství však začíná, když ho neúnavný zakladatel a jediný člen „Svobody pro krocany „ – Jake z této pohody doslova vytrhne. Jake naplánoval misi, cílem které je zachránit všechny krocany a vyškrtnout je nadobro z jídelníčků. Sám to však nezvládne. Přes Reggieho odmítnutí opustit jeho život v luxusu ho Jake stejně unese. Společně poté proniknou do přísně tajné vládní laboratoře, zmocní se stroje času s názvem S.T.E.V.E a přenesou se zpět do roku 1621. Reggie však po několika nebezpečných peripetiích s osadníky utíká raději zpět do současnosti.

ptaci_ulet3ptaci_ulet6

Jeho ráj, ale teď zdaleka není tak zábavný, když po svém boku nemá své nové kamarády. Reggie si tedy konečně uvědomí, že Jakova šílená mise JE jeho osud. Opět se tedy vrací zpět do minulosti, aby pomohl splnit Jakovu misi vyškrtnout krocany ze všech  jídelníčků nadobro.

ptaci_ulet7ptaci_ulet5

Film Ptačí úlet je příběhem dvou odvážných krocanů, kteří vymyslí ambiciózní plán. Jejich misí je vrátit čas a zachránit sebe a další svého druhu od jistého konce. Cíl je jasný – ukradnout vládní stroj času, vrátit se do sedmnáctého století a odstranit krůty ze svátečního stolu Dnu díkůvzdání jednou provždy!

 Premiéra filmu Ptačí úlet = 31.října 2013

 

Zahrajte si s krocany!

ptaci_ulet4Chodíte rádi se svými dětmi do kina a vyhlížíte nějaký dobrý film, při kterém se nebudete nudit? Pak si nenechte ujít animovanou komedii Ptačí úlet a sledujte dva krocany, kteří chtějí zabránit podávání této tradiční pochoutky na sváteční stůl. Podaří se jim to?

Vám se může podaři vyhrát při troše štěstí v naší soutěži, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci se společností Hollywood Classic Entertainment. Stačí jen správně zodpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při tipování. Vyhrát můžete skvělé ceny pro vaše děti! Soutěž s filmem Ptačí úlet běží od 26. října do 5.listopadu 2013.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko. Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist