Filmová novinka se soutěží: Hotel Transylvánie 2

Rubrika: Filmy, hudba, divadlo pro děti

Rodinka Draculů se ve zcela nové strašidelné komedii společnosti Sony Pictures Hotel Transylvánie 2 vrací s novou dávkou dobrodružství a také se soutěží pro vás. Tři výherci v ní získají vouchery do kin Cinestar a trička s motivem filmu.

Zdá se, že Hotelu Transylvánie se začíná dařit… Dracula konečně ustoupil ze svých striktních zásad ubytovávat v hotelu pouze příšery a ten se proto otevírá i lidským návštěvníkům. Za zavřenými dveřmi krypty ale Draculu sžírají pochybnosti o tom, zda se jeho napůl lidský a napůl upíří vnuk Dennis vůbec někdy stane upírem.

transylvanie-2-o1 transylvanie-2-o2

Když tedy Mavis ve společnosti Johnnyho vyrazí na návštěvu lidské části příbuzenstva – na které ji ostatně také čeká nejedno překvapení – požádá „Děda“ Drac o pomoc své přátele Franka, Murrayho, Waynea a Griffina a společně Dennisovi nachystají „kurz pro strašidla“. Nemají ale nejmenší tušení, že se k návštěvě své rodiny v hotelu chystá také Dracův rozmrzelý a velmi, velmi, velmi staromódní otec Vlad. Když se tedy Vlad dozví, že jeho pravnuk není čistokrevný upír – a ještě k tomu teď do Hotelu Transylvánie mohou jezdit i lidé – nastane mela, ze které by dost možná i upírovi ztuhla krev v žilách.

transylvanie-2-plakatHotel Transylvánie 2

režie: Genndy Tartakovsky

scénář: Robert Smigel

stopáž: 90 minut

český dabing: Petr Rychlý – Dracula, Lucie Vondráčková – Mavis, Ondřej Brzobohatý – Jonathan, Mikuláš Převrátil – Dennis, Filip Švarc – Murray, Tomáš Juřička – Frankenstein, Petr Gelnar – Dana, Radek Kuchař – Griffin, Nina Divíšková – Shrunkenhead, Karel Gult – Vlad, Libor Terš – Wayne, Jiří Ployhar – Brandon, Šárka Vondrová – Linda, Pavel Šrom – Mike, Dušan Kollár – Phantom

Animovaná strašidelná rodinná komedie Hotel Transylvánie 2 má premiéru v českých kinech 24. září 2015.

Nepřehlédněte soutěž

Jak už je dobrým VD zvykem, filmové novinky vám nejen představíme, ale rovnou si s nimi zasoutěžíme. Jak napovídá název tohoto článku, budeme se dobrých zvyků držet i v tomto případě.

Tentokrát můžete v navazující soutěži vyhrát dětská trička s motivem filmu a dárkové poukázky na 2D film do kin Cinestar.

Tričko dívčí transylvánie 2 Tričko chůapecké transylvánie 2

cinestar_2d

Soutěž běží do 30. září 2015.

 

Tip pro ty, kdo naše soutěže ještě moc neznají

  • Než se pustíte do tipování, nahlédněte do vyhodnocených soutěží, v jakých hodnotách se konečné počty tipů pohybují.
  • Počítejte s tím, že jednou denně můžete svůj tip upravit, takže se vyplatí zpočátku tipovat spíš při zemi, abyste měli přehled, jakým tempem tipy do soutěže přibývají.
  • Jednou denně (nad ránem) probíhá kontrola všech tipů, o překročení toho svého budete případně informováni emailem.
  • Aktivní návštěvníci stránek mohou stav svého tipu zkontrolovat kdykoli přímo na soutěžní stránce.

Toto taky stojí za přečtení!

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Jak vybrat ty pravé plenky pro novorozené miminko?

Očekávání miminka sebou nese spoustu radosti, ale také rozhodování a nákupů. Jednou z věcí, bez kterých se určitě neobejdete,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist