2 soutěže: Pes ro(c)ku

Rubrika: Filmy, hudba, divadlo pro děti, Soutěže

Asi už se k vám doneslo, že 23. února měla v českých kinech premiéru animovaná komedie Pes ro(c)ku. Ať už jste ji stihli shlédnout, nebo ještě ne, jsou pro vás připraveny 2 soutěže, do kterých se můžete hned teď zapojit.

Nejdřív ale něco o samotném filmu Pes ro(c)ku

Pes, který miluje rock´n´roll

Pes, který zpívá, nekouše.

Z Bodiho měl být tradiční hlídací pes s pevnou pracovní dobou a slibnou kariérou. Místo toho vzal kytaru, hrábnul od strun a stal se zcela novým druhem – psem rockovým. Animovaná komedie Pes Ro©ku přinese velké rock´n´rollové dobrodružství.

Bodi je dospívající pes, žije v odlehlé idylické vesnici v horách a připravuje se na stejnou kariéru, jako má jeho táta. Má být hlídačem a strážit veselé a dovádivé ovečky před skupinou nadměrně mlsných vlků. Moc mu to nevoní a, upřímně, ani trochu mu to nejde. A pak se to stane: Doslova z nebe spadne na zem rádio, Bodi uslyší píseň hvězdného Anguse Kočkostára a zamiluje se do hudby.

Od té doby je to samé Rock sem roll tam, „Tati, chci být muzikantem“, „Chci být jako Kočkostár“ a do toho „Bodi, na to zapomeň“ a tak dál. Nakonec mu ale táta koupí lístek na autobus a Bodi se s kytarou na zádech vydá do velkého světa s plánem založit kapelu a stát se rockovou hvězdou.

To je ale teprve začátek, velký svět má totiž pro podobné naivní snílky připravené překážky a Bodiho čeká poměrně slušná porce nečekaných událostí. Nástrahy města, noví kámoši, v patách má vlčí mafii a k tomu ho někdo navede, aby poprosil samotného Kočkostára o pár lekcí na kytaru. Bodi není pes popu, ani pes měsíce, je to Pes ro(c)ku.

A roztomilé ovečky? Těm se snad nic nestane a taky to nakonec pořádně roztočej.

Zajímavé je jméno režiséra filmu. Ash Brannon totiž pochází z bezkonkurenční líhně úžasňákových talentů studia Pixar. U Pixarů pracoval na filmech Život brouka a Toy story – Příběh hraček a u druhého dílu Příběhu hraček už patřil do hlavního režisérského triumvirátu. Ash Brannon má na kontě i nominaci na Oscara pro Nejlepší animovaný film za vytvoření animované komedie Divoké vlny.

Pes ro(c)ku

(Rock dog)

USA / Čína – 2016
Délka: 80 min
Žánr: animovaný
Premiéra: 23. února 2017
Režie: Ash Brannon
Český dabing

 

A teď už k těm soutěžím…

Do první z nich se můžete zapojit hned teď a tady. Hrajeme o trička, čepice a rumba koule s motivem filmu Pes ro(c)ku. 5 výherců získá po jednom kusu od každého.

výhry Pes ro(c)ku
Tričko, čepice a rumba koule Pes ro(c)ku

Soutěž o trička, čepice a rumba koule Pes ro(c)ku

Sponzor soutěže: Bontonfilm
Termín: 8.3.2017 - 21.3.2017

Kdo vyhrál?

P. Klugová (453), mamoch (457), Z. Veisarová (458), O. Réblová (462), R. Hauková (463)

Počet soutěžících: 255
Počet odeslaných tipů: 453

Správná odpověď

1. Pro jak velké děti je určena talentová soutěž Staň se hvězdou?
    B) od 5 do 14 let

Talentová soutěž Staň se hvězdou!

Spolu s animovanou komedií Pes Ro(c)ku, běží talentová soutěž pro děti ve věku 5 až 14 let.

Máte doma dítě, které zpívá, tančí nebo hraje na nástroj? Pomozte mu jeho talent rozvinout. Video s jeho výkonem zveřejněte na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru nebo ho pošlete na profil Filmové novinky Bontonfilmu  https://www.facebook.com/novinky.film. K videu přidejte dva hashtagy –  #StanSeHvezdou a #PesRocku.

Vítěze čekají talentové kempy, kurzy tance a hry na hudební nástroj, veřejné vystoupení nebo vstup do zákulisí festivalu a muzikálu. Vítěze vybere porota a Hvězdu diváků pak počet lajků.

Více informací najdete na bit.ly/StanSeHvezdou

 

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist