2 soutěže: Pes ro(c)ku

Rubrika: Filmy, hudba, divadlo pro děti, Soutěže

Asi už se k vám doneslo, že 23. února měla v českých kinech premiéru animovaná komedie Pes ro(c)ku. Ať už jste ji stihli shlédnout, nebo ještě ne, jsou pro vás připraveny 2 soutěže, do kterých se můžete hned teď zapojit.

Nejdřív ale něco o samotném filmu Pes ro(c)ku

Pes, který miluje rock´n´roll

Pes, který zpívá, nekouše.

Z Bodiho měl být tradiční hlídací pes s pevnou pracovní dobou a slibnou kariérou. Místo toho vzal kytaru, hrábnul od strun a stal se zcela novým druhem – psem rockovým. Animovaná komedie Pes Ro©ku přinese velké rock´n´rollové dobrodružství.

Bodi je dospívající pes, žije v odlehlé idylické vesnici v horách a připravuje se na stejnou kariéru, jako má jeho táta. Má být hlídačem a strážit veselé a dovádivé ovečky před skupinou nadměrně mlsných vlků. Moc mu to nevoní a, upřímně, ani trochu mu to nejde. A pak se to stane: Doslova z nebe spadne na zem rádio, Bodi uslyší píseň hvězdného Anguse Kočkostára a zamiluje se do hudby.

Od té doby je to samé Rock sem roll tam, „Tati, chci být muzikantem“, „Chci být jako Kočkostár“ a do toho „Bodi, na to zapomeň“ a tak dál. Nakonec mu ale táta koupí lístek na autobus a Bodi se s kytarou na zádech vydá do velkého světa s plánem založit kapelu a stát se rockovou hvězdou.

To je ale teprve začátek, velký svět má totiž pro podobné naivní snílky připravené překážky a Bodiho čeká poměrně slušná porce nečekaných událostí. Nástrahy města, noví kámoši, v patách má vlčí mafii a k tomu ho někdo navede, aby poprosil samotného Kočkostára o pár lekcí na kytaru. Bodi není pes popu, ani pes měsíce, je to Pes ro(c)ku.

A roztomilé ovečky? Těm se snad nic nestane a taky to nakonec pořádně roztočej.

Zajímavé je jméno režiséra filmu. Ash Brannon totiž pochází z bezkonkurenční líhně úžasňákových talentů studia Pixar. U Pixarů pracoval na filmech Život brouka a Toy story – Příběh hraček a u druhého dílu Příběhu hraček už patřil do hlavního režisérského triumvirátu. Ash Brannon má na kontě i nominaci na Oscara pro Nejlepší animovaný film za vytvoření animované komedie Divoké vlny.

Pes ro(c)ku

(Rock dog)

USA / Čína – 2016
Délka: 80 min
Žánr: animovaný
Premiéra: 23. února 2017
Režie: Ash Brannon
Český dabing

 

A teď už k těm soutěžím…

Do první z nich se můžete zapojit hned teď a tady. Hrajeme o trička, čepice a rumba koule s motivem filmu Pes ro(c)ku. 5 výherců získá po jednom kusu od každého.

výhry Pes ro(c)ku
Tričko, čepice a rumba koule Pes ro(c)ku

Soutěž o trička, čepice a rumba koule Pes ro(c)ku

Sponzor soutěže: Bontonfilm
Termín: 8.3.2017 - 21.3.2017

Kdo vyhrál?

P. Klugová (453), mamoch (457), Z. Veisarová (458), O. Réblová (462), R. Hauková (463)

Počet soutěžících: 255
Počet odeslaných tipů: 453

Správná odpověď

1. Pro jak velké děti je určena talentová soutěž Staň se hvězdou?
    B) od 5 do 14 let

Talentová soutěž Staň se hvězdou!

Spolu s animovanou komedií Pes Ro(c)ku, běží talentová soutěž pro děti ve věku 5 až 14 let.

Máte doma dítě, které zpívá, tančí nebo hraje na nástroj? Pomozte mu jeho talent rozvinout. Video s jeho výkonem zveřejněte na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru nebo ho pošlete na profil Filmové novinky Bontonfilmu  https://www.facebook.com/novinky.film. K videu přidejte dva hashtagy –  #StanSeHvezdou a #PesRocku.

Vítěze čekají talentové kempy, kurzy tance a hry na hudební nástroj, veřejné vystoupení nebo vstup do zákulisí festivalu a muzikálu. Vítěze vybere porota a Hvězdu diváků pak počet lajků.

Více informací najdete na bit.ly/StanSeHvezdou

 

Toto taky stojí za přečtení!

Zařizujete svým dětem společný pokoj? Poradíme vám, jak na to

Pro rodiče je často náročným úkolem zařídit pokoj pro jednu svou ratolest. Zvážit všechny jeho potřeby, které musí s

Čtu dál →
muzikál Mauglí na Mall.tv

Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv

Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od

Čtu dál →

Hledáte parťáka pro své koníčky? Zkuste to se svými dětmi

Malé děti znamenají ve většině případů sice menší starosti než ty velké, ale přece jen většina rodičů – a

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist