Už jsou tu – mluvící pirát Jake i autíčka měnící tvar

Rubrika: Dětské hry

Po úspěchu soutěže o Barbie design studio, kde se o výhru utkaly zejména maminky holčiček, vám stejným způsobem představíme podzimní novinky na trhu s klučičími hračkami. Právě teď se do českých hračkáren řítí superrychlá autíčka měnící tvar, za nimiž připlouvá pirát Jake se svými kamarády.

Hot Wheels Ballistiks  –  autíčka, která se transformují

Dostanete do rukou úžasně barevnou kouli s viditelnými kolečky a řeknete si: Co je to?  Hlavolam, nebo míček? Tak pozor! Je to Ballistiks – revoluční super rychlé akční auto od značky Hot Wheels.  Jedinečný design  proměňuje autíčka Ballistiks z hbitě se pohybujících koulí na rychlá autíčka a zase zpátky.

Sérii Hot Wheels Ballistiks tvoří několik různých typů autíček, které se barevně i tvarově odlišují. Nasbírejte je všechny! Vytvořte si ojedinělou sbírku a užijte si spoustu legrace.

Výhodou autíčka je to, že se snadno složí i jednou rukou. Děti si mohou hrát s Ballistiks stejně jako s klasickým autíčkem, navíc jej ve tvaru koule mohou kutálet po podlaze a s očekáváním sledovat, kdy se rozbalí. Zábavu si užijí také, když ji vyhodí do vzduchu a na podlahu dopadne auto, připravené na pořádnou porci akce – např. s Hot Wheels Ballistiks sadou s dvojitým výstřelem, nebo Ballistiks kaskadérskou kolekcí.  S hracími sety děti ocení rychlost a akční styl autíček.

Ballistiks přináší klukům hru, která je akční a zábavná, ale zároveň vyžaduje soustředění, pohotovost a trénuje odhad vzdálenosti při vystřelování na cíl.

Mluvící pirát Jake s kamarády i lodí Bucky

Piráta Jakea a jeho kamarády Izzyho a Kubíka ze Země Nezemě sledují děti z různých koutů světa už více než rok a tato dětská pirátská posádka, jež neúnavně vzdoruje zákeřnému kapitánu Hookovi a mistru Smeemu, se za tu dobu již nesmazatelně zapsala do dětských srdcí. Malí piráti se pokaždé stejně odhodlaně vydávají za skrytými poklady daleko od své skrýše na Ostrově Pirátů.  Během těchto nesčetných dobrodružství se zdokonalují v týmové spolupráci, řešení náhlých problémů a pracují na své fyzičce. Skvělým bonusem celého příběhu je originální pirátský rock v podání The Never Land Pirate Band a závěrečný videoklip.

A právě pirát Jake a jeho kamarádi Izzy a Kubík, kteří svými příběhy podporují děti v odhodlání, že pomoc kamarádům je to, co se sluší a patří, a že přátelství je ta pravá hodnota, připlouvají jako kolekce hraček přímo k Vám.

Celý soubor postaviček vznikl samozřejmě v návaznosti na animovaný seriál z produkce Disney, a tak můžou děti podniknout dobrodružnou výpravu s česky mluvící postavičkou hrdiny Jakea, utkají se v lítém boji s kapitánem Hookem a užijí si při tom spoustu legrace.

Navíc po zmáčknutí Jakeova pásku zazní i jednotlivé fráze z oblíbeného seriálu. K Jakeovi však nutně patří jeho skvělá loď Bucky, která dětem nabízí spoustu možností. Nejvíce společné zábavy Vás s touto herní sadou čeká ve vodě, třeba ve vaně při koupání. Balení obsahuje trychtýř, do kterého když nalijete vodu, vytvoříte Jakeovi tobogán, nalijete-li vodu do vraního hnízda, loď skropí déšť.

Loď Bucky je také dokonale vybavena na obranu proti kapitánu Hookovi. Chcete-li vědět, jak ho zahnat, musíte Jakeovu loď vyzkoušet za každých podmínek „na vlastní kůži“. Kolekce by však nebyla úplná bez obávaného kapitána Hooka. Jeho nebezpečné pirátské doupě přímo vybízí k pečlivému prozkoumání. Co se stane po otočení kormidlem a kde všude můžete upevňovat Hookovo funkční dělo? Rozbalte si herní sadu s kloubovou figurkou Hooka, dělem a třemi náboji a vítejte v pirátském brlohu záludného kapitána.

Tím to však zdaleka nekončí! Dejte si dobrý pozor také na Hookovu bitevní loď, která je vybavena funkčním dělem s dvěma projektily. Protože je loď na kolečkách a při jízdě se houpe, vypadá, jako by plula přímo po moři. A pokud máte na závěr pirátského dovádění chuť soutěžit, kolekce závodníků na vodních skútrech Jakea a Izzyho už netrpělivě čeká na první startovní výstřel. A jestliže ani po náročném závodě nebudete mít dost, báječnou zábavu ukončete nefalšovanou námořní bitvou. Loď Bucky a Hookův bitevník k tomu přímo vybízejí.

Celá kolekce hraček z oblíbeného animovaného seriálu bude uvedena na trh na podzim, proto do té doby nezapomeňte bedlivě sledovat Jakeova dobrodružství. Jen tak budete vědět, jak při hře přechytračit kapitána Hooka a mistra Smeeho a jak se zachovat, aby bylo vždycky dosaženo spravedlnosti a zachováno přátelství a pomoc kamarádovi stála nad všemi hodnotami.

Loď piráta Jakea můžete vyhrát v nové soutěži!

Znají vaše děti piráta Jakea a jeho kamarády? Mají rády Zemi Nezemi? Milují hračky do vody?

Odpovíte-li alespoň na jednu z výše uvedených otázek kladně, pak si nenechte ujít naši další soutěž. Právě v ní totiž tři z vás získají Jakeovu loď Bucky, se kterou si děti užijí spoustu zábavy.

Soutěž poběží od 11. do 24. října 2012.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: redakce

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (10 vyjádření)

 • Králíček4

  Ludlinko,já myslela ten lepší,kdo se lépe trefí,mě se to ještě nepovedlo:)

 • Rendas371 a v čem je problém?

 • Rendas371

  tak vyhrává nejlepší tip jo? na prd

 • Tak to by se Natymu líbilo 🙂

 • Petra Vymětalová

  ludlinko, s tou šancí na výhru souhlasím 🙂

  Ještě mě napadlo, že by se šance na výhru dala o dost zvýšit spoluprací několika soutěžících, ale tím by se zvýšila šance na výhru celé spolupracující skupině, takže těžko říct, jestli by do toho někdo šel 🙂

 • ludlinka

  to nic nemění na tom, že šanci mají všichni stejnou, ale díky za info, já fakt myslela, že se losuje

 • Petra Vymětalová

  Ludlinko, dovolím si tě poopravit – výherce se nelosuje, určuje se právě podle toho tipu – vyhrává přesný nebo nejbližší vyšší tip 🙂

 • ludlinka

  Králíček4- myslím, že všichni mají stejnou šanci, stačí hlídat počty hlasů a to chodí upozornění na email,a nevyhraje ten lepší, ale snad ten kdo bude vylosován

 • Králíček4

  TAky se nám to líbí,ale tradičně jako píše Bamiska vyhrají ti lepší:)

 • bamiska

  jé tak to jsi měla pravdu to by se nám líbilo…jen už ted mi je jasné že můžu popřát nějakému výherci jinému předem….. 😀

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist