Se stavebnicí Lego Duplo se i z těch nejmenších dětí stanou stavitelé!

Rubrika: Dětské hry

Stavebnice a kostky bývají většinou první a také nejoblíbenější hračkou malých dětí. Jsou nejčastějším dárkem k narozeninám nebo pod stromeček. Existuje mnoho studií, jenž dokazují, že stavění a skládání stavebnic rozvíjí dětskou fantazii, jemnou motoriku, paměť, soustředění a myšlení dítěte. Mnozí odborníci na dětský vývoj tvrdí, že stavebnice jsou neoddělitelnou součástí všech dětských pokojíčků a mateřských škol. Děti se při stavění začleňují do kolektivu a vytváří si tak dobré sociální vztahy s okolím. Tohle všechno ví i jeden z největších výrobců hraček Lego a proto nabízí dětem zhruba od roku a půl jejich života řadu stavebnic Lego Duplo.

Stavebnice Lego Duplo zabaví vaše děti na dlouhé hodiny

Tradice dánské společnosti Lego se utváří už více než osmdesát let, ve svém oboru je tedy Lego naprostým profesionálem a tak chápe a respektuje všechny potřeby malých dětí.
Pro děti od jednoho a půl do zhruba pěti let věku vyvinula společnost řadu Lego Duplo. Charakteristickým znakem této stavebnice je, že kostky jsou výrazně větší než klasické Lego kostky a padnou tak akorát do dětské ručky. Dítěti tak nehrozí nebezpečí v podobě nechtěného vdechnutí nebo spolknutí malých částí. Lego také moc dobře ví, že malé děti moc rády všechno ochutnávají, proto je nezávadnost materiálů stavebnice samozřejmostí.
Lego Duplo nabízí tolik možností, jak si hrát. Vaše děti si mohou z kostiček postavit nejrůznější zvířátka nebo dokonce celou farmu i s traktorem. Pro kluky je jako stvořená stavebnice Lego Duplo Tvořívá autíčka. Díky jedinečnému konceptu Kombinuj a Tvoř může malý stavitel postavit autíčka různých barev a tvarů.

Sada Postav si loďku zase zaujme všechny milovníky koupání. Postav si loďku a otestuj ji ve vaně při večerním koupání. Z rutiny se tak stane nevšední zážitek a zábava.
Pro malé kuchařinky má Lego sadu Tvořivý piknik. Slečny a nejen ty, mohou po vzoru svých maminek uspořádat lahodný piknik. Tato kreativní sada obsahuje kostky ve tvaru lahodné zeleniny, kečupu, housky i masa. To a mnohem více nabízí stavebnice Lego Duplo, s kterou si děti užijí spousty zábavy.

Společnost Lego bere hru vážně!

Lego si velmi cení toho, že rodiče považují hračky Lego za jedny z nejbezpečnějších. Ze svých požadavků na kvalitu svých produktů za celou existenci neslevilo. Společnost je ve své činnosti odborníkem a velice dobře zná vzorce chování dětí, proto vyvíjí hračky, které přesně padnou věkovým potřebám každého dítěte.

Napsal/a: 4kids.cz

Toto taky stojí za přečtení!

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Anonymní

    Dobrý den, díval jsem se na hracky-4kids na lego duplo. Syn bude mít v dubnu 2 roky a tak bych mu rád něco koupil, které je nejvíce oblíbené? Moc se v tom nevyznám a po návštěvám k ostatním dětem s malým chodí ženská.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist