S herními zvířátky nuda neexistuje

Rubrika: Dětské hry

Proč se hry se zvířaty těší takové popularitě? Odpověď najdete snadno, když si zahrajete několik zajímavých flashových hříček se zvířecí tematikou na herním webu flashhry.cz.

Pupzzle – to pravé pro nejmenší

Počítačovým hrám holdují už i děti, které ještě ani zdaleka neumějí číst a psát. Pokud o některém takovém víte, určitě mu ukažte zábavnou hru Pupzzle. V ní ovládáte roztomilé štěňátko (můžete mu měnit a přikupovat klobouky!) plnící poměrně snadné úkoly. Většinou jde pouze o klikání na předměty ve správném pořadí, abyste dosáhli kýženého efektu – tím je většinou odstranění nějakého problému, nebo dosáhnutí něčeho pozitivního. Budete tak opravovat autíčko se zničenou pneumatikou, nebo sázet stromeček do květináče.

Hungry Fish HD

Této na první pohled primitivní hře se vyplatí dát trochu svého času. Má totiž sice jednoduchý, ale velmi chytlavý systém. Zpočátku budete jenom v roli hladové ryby požírat všechno kolem, ale postupně se hra stane poměrně dost složitou. Nesmíte se totiž nechat sami sežrat! V moři se začnou vyskytovat ryby větší, než je ta vaše – ty si na vás smlsnou raz dva. Aby toho nebylo málo, vaše rybka požíráním ostatních roste, takže si to může jít po chvilce vyřídit i s bývalými predátory, před kterými musela ještě před minutou utíkat. Ne vždy je přitom přesně poznat, zda rybu ještě schramstnete, nebo jestli si už pochutná ona na vás. Dalším prvkem hratelnosti jsou jedovaté ryby, kterým se musíte vyhýbat úplně.

Home Sheep Home 2: Lost in London

Tahle hra je opravdovým klenotem, který by neměli minout děti ani dospělí.  V nádherném grafickém zpracování se staráte o ovečku Shaun a její dva ovčí kamarády (Shirley a Timmiho). Ti společně procházejí rozmanitými úrovněmi, ve kterých je vždy potřeba vyřešit nějakou logickou hádanku. Nepostradatelné jsou speciální schopnosti oveček – Shaun rychle běhá a skáče vysoko, malá ovečka se všude vejde a velká zase dokáže přemisťovat těžké předměty. Zcela jistě jde o jednu z nejlepších flashovek mezi hrami se zvířaty vůbec.

Napsal/a:

Toto taky stojí za přečtení!

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Jak vybrat ty pravé plenky pro novorozené miminko?

Očekávání miminka sebou nese spoustu radosti, ale také rozhodování a nákupů. Jednou z věcí, bez kterých se určitě neobejdete,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • bamiska

    první hru s pejskem znám moc se mi líbí a hned jdu juknout na tu ovečku jestli dohledám 😀

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist