Panenky My Doll jako ideální překvapení pod stromeček

Rubrika: Dětské hry

V záplavě hraček se dnes lze jen těžko zorientovat. Nevíte-li si tedy rady s výběrem dárku na letošní Vánoce, které se kvapem blíží, můžete zvážit pořízení panenky My Doll.

Panenka My Doll – ideální dárek pro všechny holčičky

Italské panenky My Doll jsou v současné době velmi populární, neboť se vydávají poněkud jiným směrem, než bývá obvyklé. Pokud tedy začínáte pomalu uvažovat o letošních dárcích k Vánocům a máte doma holčičku, která miluje panenky, rozhodně zbystřete pozornost. Říkáte si, v čem spočívá jejich jedinečnost?

  • Panenky My Doll jsou vyráběny ručně, nejedná se tedy o produkt průmyslové výroby. Důraz je přitom kladen na každý, byť sebemenší detail.
  • I díky tomu vypadají báječně, o čemž se ostatně můžete sama přesvědčit. Stačí, když si prohlédnete nabídku panenek My Doll.
  • Balerína, kuchařka nebo zahradnice – na výběr máte z různých tematických okruhů.
  • Každá panenka My Doll je ušita z ryze přírodních materiálů, které jsou nejen šetrné k životnímu prostředí, ale také zdravotně nezávadné.
  • Díky svým kvalitám jsou tyto dětské společnice velmi odolné. Navíc je možné praní, takže ani případné zašpinění ničemu nevadí. Vydrží tedy skutečně dlouho.
  • Panenky My Doll lze svlékat a opět oblékat, což platí i pro botičky. To znamená, že přináší kreativní zábavu, která jen tak neomrzí.
Tip na závěr: Zjistila jste, že je panenka My Doll pro vaši dceru tím pravým překvapením pod stromeček? V tom případě navštivte e-shop Babyinstyle.cz, ve kterém naleznete pestrý sortiment (nejen) panenek My Doll za zajímavé ceny!

BiS2

Napsal/a: Baby in style

Toto taky stojí za přečtení!

Recenze: Valentýnka a narozeniny

Ivana Peroutková píše nádherné příběhy pro děti. S jejími knihami se setkávám už poněkolikáté. Její příběhy o Aničce mě velice

Čtu dál →

Leona Kysilková: Chci z kluků vychovat samostatně myslící jedince

Leona se přiznala, že byla policajt a že veškeré snahy o výchovu bez křiku, příkazů, zákazů a uplácení u

Čtu dál →

Tip na výlet: Stezka korunami stromů Krkonoše

Bojím se výšek, tak co tam budu dělat? To byla moje první reakce na nápad, zajet se podívat na

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist