Online hry pro každou holku

Rubrika: Dětské hry

Internet zaplavuje každý den velká spousta nových her. Jak ale najít ty nejlepší? Otázka je ještě složitější, když dojde na holky, které většinou nebaví střílečky a podobné akční šílenosti. Proto pro Vás a Vaše děti připravil oblíbený herní portál Raketka.cz sekci věnovanou jen a jen hrám pro dívky, i když díky zábavnosti některých her do ní určitě občas zavítá i nějaký ten chlapec.

Proč vlastní kategorie?

Pravdou je, že her pro dívky je stále o dost méně, než těch tradičních, které jsou většinou šity na míru náruživějším hráčům, tedy chlapcům. Hry zajímavé spíše pro děvčata by tak snadno zapadly, což by byla velká škoda. A to není vše, Raketka hry pro holky rozděluje ještě na podkategorie, takže výběr je ještě snadnější. Které hry jsou mezi děvčaty nejoblíbenější?

Uphill Rush 4 Girl

Parádní závodní hra pro každou holku, ve které je hlavním cílem nasbírat co nejvíce bodů za šílené akrobatické prvky prováděné na tobogánu, nebo spíše vodní horské dráze. Odměnou za získané body/peníze je možnost nákupu nového oblečení. Po vodě se nejprve jezdí v docela obyčejném nafukovacím kruhu, ale snaživá hráčka se může dopracovat až k neodolatelnému delfínovi.

My dolphin show

Tentokrát budou hrát delfíni hlavní roli a nikdo je nezastaví. Hráčky se ocitnou v kůži samotného delfína, který se snaží svou akrobacií potěšit publikum v parádní mořské show. Bude pinkat do balónů, proskakovat kruhy a dělat další vylomeniny. Za provedené cviky i za dobrou náladu publika delfín získává bonusové body, které jsou hlavním cílem hry, tedy kromě samotné zábavy z ovládání krásného delfína. Pozor, hra není úplně nejsnadnější a trefit se do některých kruhů je pořádná výzva, ale ještě větší sranda.

Napsal/a:

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy pro péči o pleť: jak se zbavit akné v těhotenství

Jak často přemýšlíte o tom, jak hormony ovlivňují stav vašeho těla? Chápeme, že v běžném životě tomu zvláštní pozornost

Čtu dál →

Zdravé potraviny během kojení vhodné pro maminku i dítě

Kojení je velmi důležitá součást vývoje každého miminka. Prostřednictvím mléka předává maminka svému dítěti potřebné živiny, a proto je

Čtu dál →

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Nemyslím si, že by byl problém najít holčičí hru. Dokonce i lego má na internetu hry pro holky.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist