Kultovní seriál Simpsonovi má vlastní LEGO® edici

Rubrika: Dětské hry

LEGO Minifigurky a jejich dům přicházejí do českých domácností! Možnost postavit si ze stavebnice LEGO® The SimpsonsTM ocení nejen děti, ale i dospělí.

Společnost LEGO Group uvádí v květnu na trh novou sérii inspirovanou kultovním televizním seriálem Simpsonovi. V edici šestnácti LEGO Minifigurek samozřejmě nechybí Homer, Marge, Bart, Lisa a Maggie spolu se sousedem Nedem Flandersem, panem Burnsem, klaunem Krustym a řadou dalších. Všechny minifigurky jsou vyvedeny velmi autenticky.

simpsonovi

Americký animovaný seriál Simpsonovi, který je satirickou parodií na životní styl americké střední vrstvy, běží v USA již 25 let a v České republice vloni oslavil 20 let vysílání. „Simpsonovi se v České republice těší velké oblibě. Jejich fanoušci určitě ocení možnost sbírat minifigurky svých oblíbených postav. Také dům rodiny Simpsonových, vyvedený do nejmenších detailů, je jistě nadchne,” uvedl Petr Břoušek, marketingový manažer LEGO Group pro Českou republiku.

Edice LEGO The Simpsons vychází z nové spolupráce společnosti LEGO Group s autorem seriálu, americkým filmovým studiem Twentieth Century Fox. To má také v plánu v květnu ve Spojených státech odvysílat speciální epizodu Simpsonových, kdy bude seriál převeden do LEGO podoby.

Již legendární dabingovou sestavou v čele s Martinem Dejdarem a Jiřím Lábusem, kteří propůjčili hlas Bartovi a Marge, se Česká republika přiřadila k prvním zemím světa, které seriál Simpsonovi začaly vysílat ve vlastní jazykové mutaci. Režisérem českého znění Simpsonových je Zdeněk Štěpán, který za ně v letech 2000 a 2013 získal cenu Františka Filipovského.

Simpsonovi_dumSimpsonovi_dum1

LEGO Minifigurky, jak je známe dnes, se narodily v roce 1978. Až do teď jich bylo vyrobeno více než 5 miliard. Od roku 2010 se staly sběratelskými předměty – každá minifigurka se prodává v uzavřeném sáčku, takže kupující neví, kterou minifigurku si vlastně kupuje. Fanoušci si mohou minifigurky navzájem vyměňovat a vytvořit tak úplnou kolekci. Řada Minifigurek LEGO Simpsonovi je od května 2014 v prodeji u všech významných prodejců hraček. Edice Simpsonových je po Minifigurkách LEGO Movie druhou letošní řadou.

Lego Movie 71005 Minifigurky lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

LEGO Simpsons 71006 The Simpsons House lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

 • Simpsons u nás sleduje celá rodina 🙂
  Figurky u nás v hračkárně stojí skoro 70,- a to se mi teda zdá dost.
  Ale to lego je senzační a cena teda taky 🙁
  Jinak super 🙂

 • aladin10

  Lego se mi moc líbí,určitě velmi vhodný dárek.

 • mura

  skvělé-určitě objednám to lego s minifigurky

 • bamiska

  trochu jsem zvědavá – tyhle postavičky miluje syn co mu je 13 a lego už ho ale neoslovuje tohle malé…..a malému to zase nepouštím,přijde mi to pohádka až pro starší….ale věřím že cílovou skupinu osloví a budou děti rády….

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist