I holky mají své parádní PC hry

Rubrika: Dětské hry

Dávno už jsou pryč doby, kdy byly počítačové hry masivně rozšířené jen mezi kluky. Dnešek přeje i děvčatům, pro které existují stovky zajímavých her. Většinu z těch nejpovedenějších si může každá holka zdarma do syta užít na portálu jogo.cz. Jaké hry si děvčata oblíbila nejvíce?

Papas Freezeria

Velmi ceněná a oblíbená Papas Freezeria patří mezi vůbec nejkvalitnější holčičí hry na portálu Jogo. Ocitnete se v kůži zmrzlináře, nebo zmrzlinářky. Vysněné zaměstnání? Určité ano, ale budete se muset pořádně ohánět, abyste splnily přání náročných zákazníků. Každou zmrzlinu zde totiž mícháte samy a to z ingrediencí, o které si zákazník řekne. Kvalita provedení pak rozhoduje o výši spropitného.

Potion of Beauty

V roli bradavicemi poseté čarodějnice byste se asi ocitnout nechtěly, ale co když je ta čarodějnice tak mocná, že dokáže namíchat úžasný lektvar krásy? Pravdou je, že ingredience jsou nanejvýš odporné, ale tak to už u magie magických bab bývá. Rozhodující je rychlost, protože ingredience se musejí namíchat v co nejkratším čase, aby byl výsledek co nejlepší. Zábavnost této hry snadno dokazuje fakt, že jde o nejhranější z holčičích her na celém Jogo.cz.

Bloom Defender

Tahle hra spojuje dva na první pohled trochu nesourodé prvky – přírodu a tower defense. Výsledkem je ale parádní zážitek, ve kterém se v průchodu přes mapu snaží nepřátelům zabránit… stromy. Ty střílejí po nepřátelích, za jejichž zničení získáváte body – za ty můžete stavět (sázet) další stromy, nebo používat speciální útoky.

Winter Games

Zimní sporty hráče a hráčky lákají už od nepaměti. Kvalitních zpracování na obrazovkách počítačů však mnoho není. Tou vůbec nejlepší je mezi flashovými hrami Winter Games. V té se ocitnete v roli všestranného sportovce, který musí své soupeře porazit v mnoha disciplínách. Tou první je slalom a poté následuje rychlobruslení, biatlon, skoky na lyžích a sjezd. Za dobrá umístění získáváte medaile – kdo jich má po absolvování celého turnaje nejvíce, samozřejmě vyhrává.

Napsal/a:

Toto taky stojí za přečtení!

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Jak vybrat ty pravé plenky pro novorozené miminko?

Očekávání miminka sebou nese spoustu radosti, ale také rozhodování a nákupů. Jednou z věcí, bez kterých se určitě neobejdete,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Teď je na výběr tolik pěkných her, že člověk neví co by jim pustil dříve. Já jsem ale zastáncem toho, že raději mají jít ven, nebo si hrát, číst atd….. K počítači děti můžou občas, každý tak max na 45 min. Nevidím důvod k tomu aby u počítače vysedávaly každý den.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist