World of Beauty & Spa – podzim 2008

Rubrika: Akce pro děti

Zajímají Vás novinky a trendy v oblasti kosmetiky, wellness, manikúry a pedikúry? Zajímají Vás praktické ukázky exotických masáží a blahodárné účinky aromaterapie? Dychtíte po trendech v líčení, účesech a módě pro nadcházející sezónu?

Neváhejte a navštivte
MEZINÁRODNÍ VELETRH KOSMETIKY, KADEŘNICTVÍ A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU
WORLD OF BEAUTY & SPA 2008 PODZIM
19. 9. a 20. 9. 2008
na pražském Výstavišti v Holešovicích.
foto

Více než 300 vystavovatelů připravuje pro očekávané dvě desítky tisíc návštěvníků opět novinky v oborech pěstící a dekorativní kosmetika, péče o tělo, přístroje pro péči o pleť a formování postavy, péče o ruce a nohy, nail design a nail art, vybavení kosmetických salonů a pracovišť, solária a opalování, vybavení pro wellness a spa, účesové trendy, péče o vlasy a vybavení kadeřnických salonů, doplňky atp.

fotoNa hlavním podiu bude probíhat atraktivní kadeřnický, vizážistický i módní program, již tradičně za účasti předních osobností z těchto oborů. Nebudou chybět soutěže: Česká mistrovská soutěž v make-upu, Česká a mezinárodní mistrovská soutěž v nail designu, soutěž v nail artu, „Krásné ruce a nohy“, podologická soutěž „Nejkrásnější nohy“ i ocenění nejlepších produktů ve spolupráci se sdružením PROKOS – BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD.

V odborném programu se představí opět DERMOPARTY, anti-aging programy, nové generace produktů pro péči o tělo a pleť, novinky v oborech wellness & spa včetně ukázek, vzdělávání i výuky, zvýšený zájem je o oblast biokosmetiky. V prostorách určených wellness & spa se návštěvníci seznámí s principy aromaterapie, postupy různých druhů exotických masáží (např. Havajské masáže, Indické masáže, Thajské masáže, masáže lávovými kameny, „Champi“ masáže, lymfatické masáže, amma masáže, masáže spojené s péčí o nohy), akupunktury, akupresury, reflexní terapie, irisdiagnostiky a dalších alternativních metod prevence a léčby.

fotoDominantou veletrhu budou opět novinky a trendy v kosmetice, vizážistice, kadeřnictví, péči o nehty a nohy, také obory wellness & spa včetně nabídky vzdělávání a rekvalifikací. Je to výzvou pro ty, kdo si chtějí doplnit znalosti v tomto oboru, i pro zájemce, kteří chtějí změnit zaměstnání či např. matky po mateřských dovolených, které zatím nemohou přijmout práci s celodenní pevnou pracovní dobou či za zaměstnáním dojíždět.

Věříme, že Vás tento široký a bohatý odborný program zaujme a přispěje k Vašim budoucím úspěchům!

Přejeme Vám příjemný pobyt na veletrhu a těšíme se i nadále na Vaši přízeň!

Se srdečným pozdravem
Ing. Lenka Konečná
& BEAUTY EXPO tým

Tři z vás mohou s námi vyhrát po dvou vstupenkách na tento veletrh v soutěži Víte…?
od 25. srpna do 14. září 2008.
Stačí v tomto článku najít odpověď na jednoduchou otázku.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

 • Petra Vymětalová

  Soutěžní otázka: Kdy se na pražském Výstavišti v Holešovicích koná veletrh World of Beauty & Spa – podzim 2008?
  Správná odpověď: 19. – 20.9.2008

  Soutěže se zúčastnilo 358 soutěžících.

  Výherci 2 vstupenek na veletrh: brezin, Reen.punk, nanina11

  Všem výhercům gratulujeme!

 • ach jo vždy když mě něco zaujme a šla bychse kuknout tak akorát zjistím že to je v Praze, Brně atd. to je moc moc daleko

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist