V Praze se rozzářil největší LEGO® vánoční strom ve střední Evropě

Rubrika: Akce pro děti

V sobotu 15. listopadu 2014 se v Praze v Centru Černý Most spolu s největším LEGO® vánočním stromem rozzářilo také tisíce dětských očí. O zkrášlení největšího LEGO vánočního stromu v České republice se postarali sami návštěvníci akce, rodiny s dětmi i další nadšení stavitelé, kteří s sebou přinesli své originální LEGO vánoční ozdoby.

LEGO Vánoční zdobení_Martin Koukal s rodinou (5)Více než 4.300 malých i velkých LEGO fanoušků se rozhodlo během sobotního dne zkrášlit svými originálními LEGO vánočními ozdobami největší strom z LEGO kostek ve střední Evropě. Strom má výšku 5,2 metru a tvoří jej přibližně 200.000 LEGO kostek a 528 originálních ozdob. K vidění bude v Centru Černý Most do 6. 1. 2015.

Zdobení probíhalo od 10:00 po celý den a provázela jej řada kreativních a zábavných činností pro děti včetně kreativních workshopů LEGO a fotografování. V podvečer se díky šikovným dětem na stromečku nashromáždilo neuvěřitelných 528 LEGO ozdob. Děti z dětského pěveckého sboru Pražští Andělé se postaraly o předvánoční atmosféru.

Slavnostního rozsvěcení prvního LEGO vánočního stromu se ujal slavný český reprezentant v běhu na lyžích Martin Koukal, který se akce zúčastnil s celou svou rodinou.

„Letošní Vánoce v LEGO duchu se nám opravdu moc líbí. Se ženou i dětmi si rodinné stavění moc užíváme, jen Sebastian se Sandrou se chvílemi dohadují, čí ozdoba je hezčí a originálnější. Na přání dětí nebudou letos LEGO vánoční ozdoby chybět ani na našem stromečku,“ řekl k vánočnímu stavění Martin Koukal.

LEGO Vánoční zdobení_Martin Koukal s rodinou (2) LEGO Vánoční zdobení_Martin Koukal s rodinou (1)

Fotografie z akce i inspiraci pro vaše vlastní rodinné stavění můžete najít na webu www.LEGOprani.cz/vanoce.

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

  • bokul

    Musela to být senzační akce. Sice jsme se ten víkend chystali do Prahy (na jinou akci pro děti), ale nemoc nám to trochu pokazila. A tak si aspoň se zájmem čtu, že se akce podařila.

  • mura

    to je paráda,u nás nic takového není a je to škoda

  • Kyller

    Také jsme se zúčastnili a kluci každý udělali jednu ozdobičku. 🙂

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist