Šestka přidává na mapu dětských volnočasových aktivit v Praze letní zábavní park

Rubrika: Akce pro děti, Volnočasové aktivity

Prázdniny jsou v plném proudu, děti jezdí na tábory, k babičkám na venkov nebo k moři… Občas se ale přihodí, že pár dní musí zůstat v Praze. Na koupališti jste byli včera, do zoo jdete zítra a slunečný den nechcete trávit doma. Obchodní centrum Šestka opět přišlo s řešením, které je vstřícné k celé rodině.

V areálu tohoto pražského obchodního centra vyroste od 20. 7. do 19. 8. dětský zábavní park. Nejenže všechny prolézačky svou podobou zvířat rozvíjejí dětskou fantazii, ale o děti se budou starat také proškolení animátoři, kteří je provedou zábavným tematickým programem. „Každý týden bude program zaměřen na jiné téma. Malí návštěvníci se tak promění v námořníky, piloty, letušky, přírodovědce či cestovatele a park pro ně bude samozřejmě zdarma.“ Nastiňuje program Barbora Frydrychová, marketingová manažerka OC Šestka.

V případě nepřízně počasí se veškeré doprovodné aktivity s animátory přesunou do Family centra, které se nachází v prvním patře obchodního centra. Mimo to je pro děti připraven pravidelný víkendový program v podobě sobotních divadelních představení a nedělních kreativních dílniček. Z prvního patra je pak možno sklouznout se po 20ti metrovém toboganu do takzvaného Chacha boxu, což je herní zóna s balónky a prolézačkami. Až do konce července se pak na střeše a v útrobách Šestky mohou návštěvníci zapojit do výpravného projektu Na letadla zblízka. Množství dalších zážitků a zábavy je tedy na Šestce zaručeno i během prázdnin! Více informací k dispozici na www.ocsestka.cz.

OC6Na dětském hřišti budou probíhat aktivity s animátory vždy od úterka do pátku od 13 do 19 hodin a v sobotu již od 10 hodin. Každý týden pak bude jinak tematicky zaměřen. Během námořnického týdne se děti promění v mořeplavce, naučí se vázat lodní uzly či poznávat typy lodí. Další týden se rozloučí s akcí Na letadla zblízka jak jinak, než leteckou tematikou. Nedivte se tedy, až vás doma přivítají proslovem kapitána nebo instruktáží, kterou běžně provádějí letušky na palubě letadel. Třetí týden zábavního parku bude věnován přírodě. Stopování, rozeznávání zvuků jednotlivých zvířat či konstrukce slunečních hodin – s tím vším si děti poradí. Během posledního týdne se bude cestovat – malí dobrodruzi se naučí pozdravy v několika světových jazycích, rozpoznají nejednu vlajku a řeknou vám, kde leží šikmá věž, či pyramidy.

Při vstupu na hřiště získá každý účastník kartu, na kterou bude sbírat body na jednotlivých stanovištích. Při splnění všech úkolů pak bude dítko odměněno diplomem a za návštěvu každý týden obdrží velký diplom stvrzující všechny znalosti, které během svých návštěv v parku získá.

Myslím, že s každou podobnou aktivitou se rozšiřuje počet našich návštěvníků. A dokládáme tak, že Šestka se stává sousedským, komunitním centrem s velkou přidanou hodnotou pro rodiče a děti. V tomto duchu chystáme řadu akcí i na podzim,“ uzavírá Barbora Frydrychová.

Napsal/a: OC Šestka

Toto taky stojí za přečtení!

Nevítaní hosté v ústní dutině

Malé oválné vřídky trápí až 25 % populace. Objevují se v ústech nečekaně, ale ti z vás, kteří se s afty

Čtu dál →

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (7 vyjádření)

 • Marinada

  U nás to nakonec dopadlo – měla tam jít babička s 3 vnoučaty, ale ten den bylo takové vedro, že šli radši na koupaliště.

 • Petra Vymětalová

  Tak co, byli jste se někdo podívat?

  Pro nás je to taky z ruky, tak aspoň tlumočím info, které mi přistálo nedávno v mailu:

  Letní zábavní park, který se u Obchodního centra Šestka v Praze-Ruzyni otevřel 20. července, přilákal během několika týdnů svého provozu přes 10 tisíc malých dobrodruhů, le

 • Lussy

  My to máme relativně kousek, ale jestli to dopadne jako jejich současná akce, kdy lákali na to, že z parkoviště je krásně vidět na přistávající letadla, která teď při opravě dráhy létají kolem, tak nevím nevím. Kromě toho, že tam postavili jakousi tribunu, aby bylo na letadla líp vidět a dali k dispozici pár dalekohledů, tak to bylo všechno a taky to mělo obr reklamu a lákali na všechno možný. Uvidíme 🙂

 • mura

  Škoda,zní to lákavě,ale máme to dost z ruky…

 • To zní dobře 🙂 Pro nás moc z ruky.

 • Petra Vymětalová

  Marinado, tak pak nezapomeň podělit se o dojmy. My to bohužel máme z ruky už moc…

 • Marinada

  Sice to máme hodně z ruky, ale asi neodolám, zní to opravdu lákavě.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist