Podzimní veletrhy pro děti v Letňanech nabídnou vše – od kočárků až po videohry

Rubrika: Akce pro děti

Ať už miminko teprve čekáte, nebo máte doma batole, předškoláka či puberťáka, jsou pro vás jako stvořené podzimní veletrhy pro děti FOR BABIES, FOR TOYS a FOR GAMES. Veletrhy pro malé i velké proběhnou v PVA EXPO PRAHA v Letňanech již popáté. Do kalendářů si tak můžete zapsat termín jejich konání, který je 2. – 5. října 2014.

Vystavovatelé již nyní připravují své prezentace, aby zde mohli na podzim v plné parádě představit novinky z oblasti potřeb pro miminka, her a kreativních hraček.

Na letňanském výstavišti najdete vše pod jednou střechou. Těšit se můžete na nové kolekce kočárků a autosedaček včetně oblečení pro děti na podzim a zimu. veletrh1Inspirovat se zde můžete také neotřelými tipy na dárky pod vánoční stromeček.

Na své si zde přijdou rovněž školáci.
Už potřetí totiž veletrhy FOR BABIES a FOR TOYS doprovodí veletrh videoher a interaktivní zábavy FOR GAMES.

A jaké novinky letos na veletrzích najdete?

Veletrh FOR BABIES přichází s novinkami pro nejmenší, těhotné maminky a předškoláky. Novou kolekci skleněných lahví Lifefactory přináší na podzimní veletrh firma Mamaja, Little Rock Star připravilo pro letošní rok několik verzí těhotenských trik v bílém a černém provedení s barevnými potisky. Těšit se můžete taktéž na kočárky, autosedačky, nábytek a další kojenecké a dětské potřeby.

logo_for_babies

Podzimní veletrh FOR TOYS je již standardní ochutnávkou toho, co se objeví na předvánočním trhu na pultech z oblasti hraček a her. Společnost Dino, po loňské premiéře, přiveze tolik očekávanou nákladní TATRU 148, kterou si návštěvníci budou moci na veletrhu zakoupit. Vystavovatelé i letos představí novinky, ale i tradiční hračky, hry, dětská odrážedla a kola, kreativní a didaktické hračky.

logo_for_toys

I letos veletrh FOR GAMES nabídne svým návštěvníkům to nejlepší z herního trhu v ČR. Součástí bude opět Mistrovství České republiky v PC hrách, veletržní sobota bude patřit pořadu Re-Play. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet a zahrát na konzolích, pro všechny bude připravená Videoherna arkádových automatů Aréna, která nabídne veřejnosti šanci zahrát si největší klasiky videoher na původních automatech.

Součástí veletržního dění bude také doprovodný program, dětské dopravní hřiště, skákací hrad a spousta dětských dílen přímo na expozicích vystavovatelů.

Více informací o veletrzích najdete na stránkách www.for-babies.cz, www.fortoys.cz a www.forgames.cz.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist