POchod POhádkovým LESem-POPOLES

Rubrika: Akce pro děti

23. 9. 2006 je pořádán jubilejní 15. ročník putování „Z Dubče do Dubče“ (Praha 10). Jako každoročně i letos jsou připraveny trasy pro pěší v rozmezí 10-50km a trasy pro cyklisty 40km a 70km, které jsou situovány do oblasti Klánovických lesů, Úvalska a Škvorecka (Praha 9)…

V rámci této akce se tak jako každoročně pořádá i krátká trasa pro děti (asi 3km) plná her, soutěží a pohádkových bytostí. Sraz pro dětskou trasu je od 9ti do 12ti hodin v klubovně oddílu Jestřábi v Dubči, ulice Bezprašná, autobus 240 z Černého Mostu a autobusy 228, 229 ze zastávky Depo Hotivař.
Bližší informace na stránkách http://zdubcedodubce.webpark.cz

Z vlastní zkušenosti musím říct, že jsme šli už 3x a holkám se pochod moc líbil, trasa není náročná, a než slupnou odměny od pohádkových postaviček z jednoho stanoviště, už je tu druhé, a proto to dětem pěkně ubíhá a ani si nevšimnou, že ušly 3km. Na konci pochodu je loni a předloni čekala pravá čertovská gulášová polévka, která, dle jejich slov, je to nejlepší, co kdy jedly. Takže pokud budete mít někdo chuť, nečekejte zázraky, jen krásný pohádkový podzimní den.

Dubečský zpravodaj – Rohožník 8/2006

Napsal/a: alachim

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (5 vyjádření)

  • Tak prima, zatím to vypadá dobře, kdyby se břichu nechtělo, tak s nimi možná pojede kamarádka. Jsou to blonďáci nakrátko, spíš menší na svůj věk. Kubík má vypadlých pět zubů. To je jak seznamka!:-))

  • Pamino startovné tam je -tuším 10kč na dítě, ale zase cestou dostaneš nejaké dobrůtky, na konci polévku a hlavně glejt s pochvalou adresně pro každé dítě zato že cestu absolvovalo. Snad vyjde počasí a třeba se potkáme. To až řeknu holkám tak budou otravovat každého kluka co uvidí :)).

  • Pamino startovné tam je -tuším 10kč na dítě, ale zase cestou dostaneš nejaké dobrůtky, na konci polévku a hlavně glejt s pochvalou adresně pro každé dítě zato že cestu absolvovalo. Snad vyjde počasí a třeba se potkáme. To až řeknu holkám tak budou otravovat každého kluka co uvidí :)).

  • Alachim, to je báječný tip! Kamarádka od nás z Kolovrat chodí do POPOLESa s dcerou snad každý rok. Uvidím, co tomu bude říkat moje břicho a kamarádka, s kterou jsem na sobotu domluvená. Když tak taky dorazíme. Máš holky narozené ve stejných letech jako já kluky :-).
    Je tam nějaké startovné?

  • Hned bych jela, ale bohužel už máme něco jiného. Snad si to budu pamatovat na příští rok…

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist