Fešák Píno přichází…

Rubrika: Akce pro děti

Nezisková organizace Letní Sněhulák, která působí v oblasti volnočasových aktivit pro děti a mládež představuje zcela nový hudebně-zábavný projekt Fešák Píno s veřejně prospěšným posláním.
Těžištěm projektu Fešák Píno jsou tři základní složky. Nepřekonatelná crazy image, jedinečné hudební zpracování a opravdová jevištní show…

Zpěvák Fešák Píno zaujme a osloví všechny kategorie publika – děti, mládež, dospělé a rodiny s dětmi. Proto se projekt řadí mezi projekty univerzální.

S Fešákem Pínem se mohou diváci setkat na nejrůznějších akcích po celé České republice. Dobrou náladu, radost a smích rozdává ve velké rodinné show při vystoupení na dětských plesech, na letních a zimních dětských táborech, při dětských dnech, v kempech, na školách v přírodě nebo na základních a mateřských školách. Fešáka Pína můžete také pozdravit na dalších akcích, jako jsou vystoupení v obchodních centrech, na módních přehlídkách, při městských slavnostech, na maturitních plesech nebo při vystoupení na nejrůznějších podnikových akcích.

fotoFešák Píno pravidelně přiváží zážitky z vystoupení menším i větším dětem v nemocničních zařízeních, dětských domovech a dalších místech České republiky a Slovenska. Svým vystoupením alespoň na chvíli pomáhá dětským pacientům zapomenout na bolest a strach, který na ně v mnoha případech čeká při hospitalizaci v nemocnicích.
Moderně zpracované, profesionální a interaktivní pořady a vystoupení jsou plné smíchu, energie, vypointovaných scének, crazy kostýmů, konfet, pyrotechnických a ohňových efektů, tanečnic a mnoha technických vymožeností. Mezi které patří vystupování z plátna, kdy je celá jevištní show dějově propojena s velkoplošným plátnem umístěným na jevišti a dochází tak k jedinečnému efektu, kdy Fešák Píno vchází a opětovně vychází z velkoplošné projekce a tím diváky do slova vtáhne do děje vystoupení.

Rozzářené dětské tváře, radost a šťastné úsměvy, se kterými se Fešák Píno setkává po skončení každé akce, jsou pro velkou odměnou pro celý tým Fešáka Pína… A tak nejedno nahlas a zřetelně vyslovené díky brzy obletí celou Českou republiku… A není vyloučeno, že nepoletí dál…

Termíny vystoupení a další podrobnosti na www.letni-snehulak.cz/fesak.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Nevítaní hosté v ústní dutině

Malé oválné vřídky trápí až 25 % populace. Objevují se v ústech nečekaně, ale ti z vás, kteří se s afty

Čtu dál →

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist