Dobrá příležitost

Rubrika: Akce pro děti

Je akreditovaný projekt rekvalifikace na novou pracovní pozici: projektový manažer pro školy a školská zařízení. Účast v našem projektu nabízíme především maminkám na mateřské dovolené, osobám starším 50 let a čerstvým absolventům SŠ a VŠ, kteří hledají své nové místo na trhu práce…

V rámci projektu vyškolíme 20 zájemců o práci. Během vzdělávání se naučí projektovému řízení, administraci velkých projektů financovaných Evropskými strukturálními fondy, to vše se specializací na pedagogické prostředí. Mimo tato základní školení absolvují také vzdělávání podle svých individuálních potřeb, motivační kurzy a praxi u již běžících projektů.

Profil účastníka na konci projektu:
– umí administrovat projekt Evropského sociálního fondu (ESF), zná strukturu projektu, chápe principy ESF, zná administrační proces projektu, ví co je potřebná dokumentace projektu apod.
– zná své silné a slabé pracovní stránky a ví, jak má dále pracovat na svém rozvoji (individuální rozvojový plán)

Absolvent rekvalifikace získá specializované profesní a manažerské dovednosti. Pozice administrátora/manažera projektu ve školách a školských zařízeních je zatím spíše výjimečná, jedná se o specifické know-how, které se v následujících letech stane vysoce žádaným.

Tento projekt má i druhou zajímavou část. Současně s průběhem rekvalifikace spolupracujeme se školami a školskými zařízeními na přípravě jejich projektů.

Nejlepší z absolventů rekvalifikace získají pracovní pozici na jedné z těchto z těchto škol – jako administrátoři/manažeři projektů.

Projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky, je tedy pro účastníky zdarma. Ti zaplatí pouze zálohu 1500 Kč, která jim bude v případě úspěšného absolvování rekvalifikace vrácena.

Napsal/a: Dobrá příležitost

Toto taky stojí za přečtení!

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Ta nejmenší miminka cítí lásku skrze dotek

Něžný dotek je nesmírně důležitý pro vytváření vzájemného vztahu rodiče s miminkem. Novorozenci ještě nemají plně vyvinutý zrak a o

Čtu dál →

Jak vybrat postel do dětského pokoje?

Výběr postele je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí při zařizování dětského pokoje. Pokud má dítě ničím nerušený a kvalitní spánek,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (6 vyjádření)

 • Jarmuschka
  Jarmuschka

  S tou zálohou to chápu taky jako Peťka a Virenka.
  Nás takhle motivoval zaměstnavatel.
  Zaplatil nám základní úroveň PC školení, vybraným („nadějným“) i tu další. Ovšem testy jsme si museli zaplatit sami. A kdo uspěl, ten dostal od zaměstnavatele příspěvek (ovšem k platu, takže se nám to zdanilo).
  No ale vrátilo se aspoň něco.
  A já se dnes mohu chlubit „řidičákem“ na PC (kde jen ho mám – po stěhování hledám i další věci… třeba nízké kozačky…)
  Tohle by mohlo být zajímavé, ale koná se to jen v Praze, ne? A s jakou frekvencí vlastně probíhají ty kurzy?

 • Petra Vymětalová

  Doplňuju kontaktní info (v původním článku, který jsem dostala ke zpracování, nebylo uvedeno a nedošlo mi, že tam chybí, tak se zároveň omlouvám):

  Další informace získáte: Iveta Houšková, manažerka projektu, iveta.houskova@aisis.cz, tel.: 731 191 979. V případě vašeho zájmu volejte do 22. 2. 2008.

 • Virenka

  Já to tedy chápu jako Peťka, že zálohu 1500Kč zaplatí každý účastník – tedy těch vybraných 20 lidí, nikdo jiný, a vrátí mu ji, pokud úspěšně absolvuje. To mi jako motivace nepřipadá špatný. Kontakte, kde tě vytrousili?

 • Ivča a Domča
  Ivča a Domča

  Peťko nevím, já to zase pochopila tak, že tu zálohu platí všichni a jen těm úspěšným bude vrácena. No, třeba to chápu špatně….
  No, kontakt tam fakt není, takže samouk – hledej, hledej…

 • Peťka

  Nevím jestli špatně čtu, ale nevidím žádný kontakt, kde by se mohl zájemce přihlásit. Jakým stylem výuka probíhá, v jakém městě atd…
  Ivčo, já to pochopila tak, že zálohu zaplatí jen účastníci, tedy ti přijatí. Pokud by to tak nemělo být, pak je to opravdu zajímavé. 🙂

 • Ivča a Domča
  Ivča a Domča

  No tak teda nevím – jako příležitost dobrý, ale jestli jsem to dobře pochopila : bude vybráno pouhých 20 lidí. Ale všichni musí zaplatit 1500,-Kč. Vrátí se jen těm dvaceti – to není moc výhodné pro ty, kteří ty peníze nemají.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist