Dětský čin roku a patroni projektu na Foodparade

Rubrika: Akce pro děti

Třetí zářijový víkend proběhne v holešovické tržnici v Praze první ročník festivalu Foodparade a Dětský čin roku bude u toho. Během celého víkendu mohou rodiče s dětmi navštívit dětský koutek a sepsat zde s nimi hrdinský příběh, který děti v minulosti vykonaly.

Festival Foodparade proběhne 17. a 18. září 2011 v prostorách holešovické tržnice a děti do 12 let mají na akci vstup zdarma. Každý člen rodiny si zde najde své – dobré jídlo, kulinářské show, barmanské minikurzy či aktivity v dětském koutku v režii Dětského činu roku. Tam se také děti budou moci setkat s některými z patronů projektu, mezi nimiž nebude chybět Lucie Křížková, Jiří Ježek či čestný předseda projektu Aleš Háma.

Příběh mouhou přinést i již napsaný a pouze jej v dětském koutku odevzdat. Na každého malého hrdinu bude čekat milý dárek a automaticky se zúčastní projektu Dětský čin roku, kde má šanci stát se vítězem jedné ze sedmi kategorií. Zúčastnit se projektu a poslat svůj příběh mohou děti i prostřednictvím webových stránek www.detskycinroku.cz, kde napíší příběh do připraveného formuláře, nebo jej mohou zaslat poštou na P.O. Box 96, 170 04, Praha 74.

Projekt Dětský čin roku podporuje děti v konání dobrých skutků a nabádá malé hrdiny je k šíření svých příběhů. Letošní ročník Dětského činu roku byl odstartován v březnu tohoto roku a školáci mohou až do 25. září 2011 posílat příběhy o svých dobrých skutcích či dobrých činech svých stejně starých kamarádů. Po uzávěrce zasílání příběhů se mohou děti účastnit hlasování dětské poroty a rozhodnout tak o absolutním vítězi jednotlivých kategorií. Slavnostní vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií proběhne 1. prosince za přítomnosti VIP patronů projektu na Staroměstské radnici v Praze.

Více o projektu na www.detskycinroku.cz.

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist