Děti můžou soutěžit v kreslení na téma pohádkový svět

Rubrika: Akce pro děti

drawingAž do 1. března 2011 můžou děti ve věku od 3 do 10 let soutěžit o zajímavé ceny s novým českým filmem Autopohádky.

Všichni, kdo zašlou své kresby na téma Pohádkový svět, mají možnost vyhrát kompletní vybavení do školy, lístky na březnovou premiéru filmu nebo psací a kreslicí potřeby. Soutěž se koná prostřednictvím webových stránek www.jak-spravne-psat.cz.

malováníNa webových stránkách zaměřených na správné psaní a kreslení www.jak-spravne-psat.cz naleznou zájemci veškeré důležité informace o probíhající soutěži. Obrázky na téma Pohádkový svět, které děti můžou zasílat poštou až do 1. března, bude podle jejich kreativity, krásy a originality posuzovat čtyřčlenná porota, která také na uvedených webových stránkách do 15. března informuje vybrané výherce. Ti se můžou těšit na vybavení pro školáka v hodnotě 3000 Kč (1.–3. místo), dětské ERGO psaní od společnosti Centropen aneb Co musíš mít do školy (4.–20. místo), 2x lístky na premiéru filmu Autopohádky, která se uskuteční v Praze ve čtvrtek 17. března (21.–30. místo) a na balení foukacích fixů od společnosti Centropen (31.–50. místo).

Autopohádky jsou nový celovečerní animovaný film pro děti a dospělé vycházející ze stejnojmenné knihy Jiřího Marka z roku 1958. Snímek je sestaven z pěti pohádek, přičemž každá je zpracována jinou technikou a jiným tvůrčím týmem. V čele animátorů stojí legendární Břetislav Pojar, sjednocujícím prvkem filmu je osoba vypravěče: Michala Malátného a hudebního doprovodu a hraných předělů, o které se postarala skupina Chinaski.

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist