České Vánoce s Ježíškem: Pokus o rekord ve vypouštění balónků s přáním Ježíškovi

Rubrika: Akce pro děti

Dne 9. 12. 2008 se ve spolupráci s Agenturou Dobrý Den a agenturou Agency Je5 uskuteční celorepublikový pokus o rekord ve vypouštění balónků s přáníčky Ježíškovi. Tento pokus volně navazuje na loňský rekord, který se uskutečnil minulý rok v Českých Budějovicích a pro jeho velký zájem, hlavně těch nejmenších, se nyní rozšířil do celé České Republiky.

JežíšekAkce se mohou účastnit města, obce, školy, školky, různé organizace a zájmová sdružení. Podle agentury Agency Je5 je již v tuto dobu přihlášených cca 40 zájemců o spoluvytvoření rekordu a jejich počet dále roste.

Zapojte i Vy vaší organizaci do tohoto projektu.
Pojďme společně vytvořit nový rekord a udělat radost našim dětem. Více na www.ceskyjezisek.cz.

JežíšekPokud se do rekordu nemůžete zapojit jako organizace (obec, město, škola, klub a jiné), nezoufejte a přijďte v 15 hodin 9. 12. 2008 na Staroměstské náměstí v Praze vypustit si balónek s námi, zároveň si zazpívat a soutěžit o krásné dárečky od Ježíška.

Budeme se na vás těšit.

Ježíšek

A co vy? Pomůžete s vytvořením rekordu?

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (8 vyjádření)

 • Anonymní

  Nápad je to dobrý, což o to, jen mě napadá, kdo všechny ty balónky potom uklidí ?
  Jarda Z.

 • Anonymní

  Dneska jsem zjistila, že pořádající agentura dala na svoje stránky plakát na akci. Můžete si ho stáhnout, vytisknout a doplnit si tam svoje údaje. Je to moc pěkný a dobrý nápad. U nás také pořádáme vypouštění balónků a plakát s Ježíškem určitě použijeme.

 • Matušenka
  Matušenka

  Tak u nás to bude probíhat ve škole docela zajímavá akce

 • švagr to organizuje u n vesnici,tak tam všichni s celou rodinkou jedeme:-))

 • frančice

  Tak v naší vesničce střediskové se letos balonky vypouštět budou. Děti již přinesly ze školy přihlášku, kterou jsme zodpovědně vyplnili. A teď se jenom těší a vymýšlejí, jaké přáníčko tam napsat.Bude to jistě hezké setkání před Vánocemi.

 • Holky, přihláška se musí poslat nejpozději do 25.10., takže není moc času.
  Já pracuju v místním kulturáku, navrhovala jsem to řediteli, ale ono to není jen tak. Musíte koupit plyn, mít min. 2 lidi na nafukování, pak lidi na vázání přáníček, rozdávání balonků, místnost, kde ty nafouknuté balonky budete mít, než se budou rozdávat atd. atd.

  Je to škoda, že to u nás neprošlo, ale ředitel koncem roku končí a už si podle mě nechce přidělávat starosti, i když lidem s dětma by se to určitě líbilo. No tak snad příští rok…

 • Je to bezvadný nápad. Chci ho navrhnout školce u nás. Tak uvidíme, jestli se budou chtít zapojit.

 • danasi

  Dobrý nápad. Škoda, že do Prahy je tak daleko. Kontrolovala jsem to a nejblíže je Ostrava. Ještě se pokusím přes dcery, že by se přidali i školy u nás. Jistě bych šla. České vánoce jsou pěkné. Jaksi mě nebaví Děda Mráz ani Santa Claus.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist