Čekáte miminko a máte první víkend v květnu volno?

Rubrika: Akce pro děti

Tak to je něco pro vás. Ve čtvrtek 4. května večer startuje již po páté v historii zcela ojedinělý kurz předporodní přípravy pro páry. Protože jsou ještě volná místa, moc vás za všechny na jeho znovu vylepšenou reprízu zveme…

Koná se v hotelu Avicenum u Jablonce nad Nisou a program kurzu zahrnuje předporodní přípravu vedenou porodními asistentkami, cvičení na daná témata, ale i otevření tématu rodičovství (hravou formou), péče o dítě a stejně tak i změn v rodině a partnerském vztahu po porodu. Tyto bloky vedou kromě rodinné psycholožky také instruktoři Prázdninové školy Lipnice, mámy i tátové. Kurz vám nedá všechno, ale za čtyři dny to bude maximum.
Věřím, že vás překvapíme. Co je ještě ojedinělé je přístup k tatínkům – krom spojených lekcí jsou i aktivity jen pro tatínky (některé pohybové venku) a jiné odborné, aby se v klidu mohli na cokoliv zeptat. Ale buďte si jisti – nebudete jen sedět a poslouchat přednášky, ale také zkoušet, zažívat, relaxovat i objevovat. A zažijete hodně legrace, protože kurz je plný hravosti a pohody.

Podrobné informace najdete na www.psl.cz/budemetri.

Napsal/a: Svetlana Vastova

Toto taky stojí za přečtení!

V jakých lázních vám zajistí hlídání pro děti?

Touží vaše srdce po lázních, ale říkáte si, že děti jsou pořád ještě malé, tak vám nezbývá než o

Čtu dál →

Dětský svět v zahradě? Vsaďte na bunkr, hmyzí hotel nebo malé hřiště

Hledáte recept, jak děti vylákat na zahradu, aby se vydováděly na čerstvém vzduchu a měly jste je přitom na

Čtu dál →

Půjčku vyřídíte pomocí textové zprávy na mobilním telefonu

SMS půjčka je jeden z finančních produktů, který vám dokáže vyřešit nepříjemnou situaci s financemi. Pokud máte nečekané finanční

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Jistě je to velmi dobré odreagování od všedních starostí a zárovenˇ se člověk chvíli zastaví a zjistí,že není nic tak horké jak vypadá.Relaxace,tak to jistě nebylo k zahození.I když se to konalo před třemi lety,tak si myslím-určitě nějaké podobné aktivity pro rodiče.U nás to bohužel není možné,jedině jet do většího města,ale to je 254 km.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist