Čekáte miminko a máte první víkend v květnu volno?

Rubrika: Akce pro děti

Tak to je něco pro vás. Ve čtvrtek 4. května večer startuje již po páté v historii zcela ojedinělý kurz předporodní přípravy pro páry. Protože jsou ještě volná místa, moc vás za všechny na jeho znovu vylepšenou reprízu zveme…

Koná se v hotelu Avicenum u Jablonce nad Nisou a program kurzu zahrnuje předporodní přípravu vedenou porodními asistentkami, cvičení na daná témata, ale i otevření tématu rodičovství (hravou formou), péče o dítě a stejně tak i změn v rodině a partnerském vztahu po porodu. Tyto bloky vedou kromě rodinné psycholožky také instruktoři Prázdninové školy Lipnice, mámy i tátové. Kurz vám nedá všechno, ale za čtyři dny to bude maximum.
Věřím, že vás překvapíme. Co je ještě ojedinělé je přístup k tatínkům – krom spojených lekcí jsou i aktivity jen pro tatínky (některé pohybové venku) a jiné odborné, aby se v klidu mohli na cokoliv zeptat. Ale buďte si jisti – nebudete jen sedět a poslouchat přednášky, ale také zkoušet, zažívat, relaxovat i objevovat. A zažijete hodně legrace, protože kurz je plný hravosti a pohody.

Podrobné informace najdete na www.psl.cz/budemetri.

Napsal/a: Svetlana Vastova

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Jistě je to velmi dobré odreagování od všedních starostí a zárovenˇ se člověk chvíli zastaví a zjistí,že není nic tak horké jak vypadá.Relaxace,tak to jistě nebylo k zahození.I když se to konalo před třemi lety,tak si myslím-určitě nějaké podobné aktivity pro rodiče.U nás to bohužel není možné,jedině jet do většího města,ale to je 254 km.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist