Bez bariér na Výstavišti Flora Olomouc

Rubrika: Akce pro děti

Mezi námi 2Freestyle a tanec na kolečkových bruslích, sajdkárové zážitkové jízdy a workshopy relaxačního bubnování – i o tom bude letošní olomoucká červnová výstavnická akce MEZI NÁMI – Dny zdravotně postižených.

Veletrhu pomůcek, potřeb a služeb pro handicapované se brány Výstaviště Flora Olomouc otevřou ve dnech 10. až 12. června. Pavilon A i přilehlé venkovní plochy budou žít výstavním ruchem denně od 10 do 18 hodin, poslední den do 16 hodin. Vstup na výstavu i doprovodný program je zdarma.

Mezi námi 1Jubilejní, 20. ročník veletrhu, kterého se společně s výrobci, distributory a prodejci zdravotních pomůcek pro handicapované tradičně účastní i zástupci zdravotnických a sociálních zařízení, humanitárních organizací a občanských sdružení, nabídne nejen užitečné novinky pro zdravotně postižené, ale také „Handicapiádu“ – denní doprovodný program se sportováním, soutěžemi a přehlídkami nejrůznějších volnočasových aktivit, které mohou zaujmout všechny – nejen handicapované i zdravé.

Mezi námi 4Pro návštěvníky jsou určeny ukázky různých léčebných terapií – muzikoterapie s relaxačním bubnováním, ale i canisterapie a hipoterapie se speciálně cvičenými pejsky a koňmi,  pěvecká, taneční a divadelní představení handicapovaných, ukázky cvičení tai či i sahadža – jogy, umění cvičených sokolů a jiných opeřených dravců, přednášky na téma zdraví, ale i cestování,  výstavy fotografií  i prodejních výrobků šikovných rukou klientů chráněných dílen. K dispozici budou tradičně i zdravotní poradny. Na výstaviště se po roční přestávce vrátí proslulé bubenické seskupení Jumping Drums, s novinkou, tancem na kolečkových bruslích se představí jedinečná freestyl bruslařka a profesionální tanečnice na kolečkových bruslích Lenka Buchcárová a odvážní zájemci si budou moci na výstavišti poprvé vychutnat i jízdu v sajdkárách.

Více na www.flora-ol.cz.

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Jak vybrat ty pravé plenky pro novorozené miminko?

Očekávání miminka sebou nese spoustu radosti, ale také rozhodování a nákupů. Jednou z věcí, bez kterých se určitě neobejdete,

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist