Balonky poletí k Ježíškovi

Rubrika: Akce pro děti

Předvánoční čas je časem velkých přání, která může splnit jen Ježíšek. Proto se stává tradicí, že v této době již třetím rokem tisíce dětí vypouštějí balónky s přáníčky Ježíškovi. V loňském roce byl v této činnosti dokonce vytvořen rekord, registrovaný agenturou Dobrý den.

Bylo totiž vypuštěno najednou necelých 101 000 balónků v 270 místech v celé naší vlasti. Věříme, že letos jich bude ještě víc, protože ještě víc dětí má velká přání.

Letošní vypouštění balónků s přáníčky Ježíškovi se uskuteční ve čtvrtek 10. 12. Centrem celého dění bude Masarykovo náměstí v Hradci Králové. Odtud bude akci moderovat a signál k vypuštění balónků vydá prostřednictví radia Frekvence 1 herec Jan Čenský. Na jeho pokyn vyletí najednou v celé naší republice tisíce balónků s přáníčky k Ježíškovi. Jde tedy o naprosto unikátní předvánoční akci, která se již stává tradiční součástí vánočních oslav. Vypouštění balónků organizují v jednotlivých místech obce, školy, společenské a sportovní organizace a spolky.

I vy máte možnost se této krásné oslavy Vánoc, přátelství, rodinného štěstí a pospolitosti zúčastnit. Na našich webových stránkách www.ceskyjezisek.cz/pokus-o-rekord si najděte místo, nejbližší vašemu bydlišti, kde se vypouštění balónků koná, a 10.12. tam pospěšte. Vedle vypouštění balónků vás tam čeká mnoho dalších her, soutěží a mnohých jiných zábavných činností. Máte tedy možnost strávit hezký půlden v kruhu mnoha dětí, jejich rodičů i dalších přátel.

A o této akci řekněte i svým kamarádům, rodinným přátelům, všem lidem, které máte rádi. Spolu s nimi zde vypusťte své přání s balónkem. Ježíšek vám to přání jistě splní.

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

 • Marci55

  Tradice netradice, ale co na to příroda, když se ji tam vypustí statisíce balonků?

 • Anonymní

  Prosím, kde najdu místa z kterých se budou vypouštět balónky?děkuji

 • Anonymní

  Jak mužeme jejich přání splnít když na zahradě přistál balonek???

 • Třetí rok? A já o tom čtu letos poprvé…
  Pěkná tradice se tu zavedla.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist