Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Práce, finance, právo » Boj o dětiBoj o děti
Anonym
8.5.2009 v 12:42:45

Dobrý den,sestra měla sou který měl určit ke komu děti půjdou.Má s bývalým přítelem dvě děti(5+1,5)Momentálně bydlí na motorestu,kde si platí svůj byt.Je bez příjmů byla na rod.dovolené.Děti byli roz.soudu svěřeny do péče otce a nebyl upraven styk s dětmi.Soc.pracovnice byla pouze u otce dětí nido se nezabýval tím,že si našla nový podnájem.(p´ředtím byla u matky)Nikdo nezkoumal to kdo z dětmi jezdí k doktoru,kdo s nimi chodí do bazénu atd…Vždy to byla matka nebo dědeček ze strany otce.Otec dětí přišel o řidičský průkaz kvůli závažné autonehodě pod vlivem alkoholu.Děti nebyli ani u psychologa atd.Jen soc.pracovnice napsala že doporučuje výchovu u otce(Otec dětí bydlí se svými rodiči).Může matka dětí v tomto případě ještě něco udělat?Když volala staršímu synovi tak jí otec dětí řekl,ať neotravuje,že večeří a když mu řekla,že to jsou i její děti tak jí sprostě řekl,že žádní nemá a ať se jde léčit.Rozhodovala soudkyně,která chodí s jejich právničkou na kafe.Dá se dát nějaký odvolání a bude to soudit jiný soudce?Je možné aby se o děti starali jeho rodiče,když on je v práci?Také vydělává o dost víc než sestra(26TIS.)sestra byla jen na rod.dovolené.Děkuji za Vaši odpověď.jsem jejich teta a ani já o ně nechci přijít.
lbrom

Stránky: [1]
Anonym
8.5.2009 v 16:26:54

otázek je hodně, takže:
Je bez příjmů – to bude první zádrhel. jak chce bez příjmů zajistit děti? ať hned začne pracovat.
Soc.pracovnice byla pouze u otce dětí – co by taky zkoumala v motorestu? po dobu rozvodu byly děti u koho?
Nikdo nezkoumal to kdo z dětmi jezdí k doktoru,kdo s nimi chodí do bazénu atd…proč to u soudu neuvedla???Otec dětí přišel o řidičský průkaz kvůli závažné autonehodě pod vlivem alkoholu….za to byl potrestán a nelze z toho dovozovat, že nezvládne výchovu.
Může matka dětí v tomto případě ještě něco udělat?…a nabyl už rozsudek právní moci? jestli ne, proč se hned neodvolá? jak to, že nebyl stanoven styk s dětmi? to měli dohodu?
Rozhodovala soudkyně,která chodí s jejich právničkou na kafe….tak ať namítne podjatost.
Je možné aby se o děti starali jeho rodiče,když on je v práci?…jistě, svěření neznamená, že musí být nonstop s dětmi, ale že zajistí jejich výchovu a výživu.
dokud si matka nezajistí bydlení a příjem (je to paradox, protože by po svěření nastoupila hned na RD, ale jinak to nejde) nemá podle mě šanci.
radka

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist