Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » Barva na vlasyBarva na vlasy
Anonym
10.4.2009 v 10:54:03

Ahoj moje milé holky radilky,tak opět po měsíci nastal čas barvení.Ne vajíček,jak by se v tento čas slušelo,ale vlasů.Jsem blond a ne a ne najít odstín,po kterém bych nevypadala jako kuře.Na netu jsem se ptala po odstínu,kde mi doporučili různé značky,ale já je nemůžu v obchodě najít :-(.Ráda bych platinu.Kolik maminek mezi vámi řeší podobný problém?Prosím poraďte mi.Chtěla bych,když je teď tak krásně,mít i krásné vlasy :-).Pa,pa.

Stránky: [1]
kocka228
10.5.2016 v 10:11:49

Ja uz si delsi dobu take bravim hlavu doma sama, jsem spokojena s odstinama od syossu. Objednavam si to ted kdyz je to v akci ve velkem z internetu. Napr ageo.cz

Kukačka
10.4.2009 v 23:45:57

Savarko, já jsem sice hnědovláska, momentálně trochu do zrzava :-) Jen si říkám, nemůže ten jiný odstín být tím, že máš na vlasech předchozí barvu? Já totiž nedávno byla u kadeřnice na stříhání a barvě (normálně si ji dávám sama, ale chtěla jsem barvu a ještě jinak barevné proužky). Jenže jsem měla na vlasech předchozí barvu, která nestačila odrůst. Kadeřnice si to neuvědomila, a tak ty proužky nevyšly tak, jak zamýšlela. Myslím, že říkala, že příště by mě musela nejdřív trochu odbarvit peroxidem, aby to chytlo zamýšlený odstín. I když mě je odstín celkem jedno, hlavně, že nemám hlavu fialovou :-)

Anonym
10.4.2009 v 21:13:19

Vicikovko,no tohle,genciálkou?:-))).Když mám mazat afty,děsím se byť jen malinkým flíčkem :-)..ale barevně by mi to sedělo,žlutá s fialovou způsobí ten správný odstín.Já jako nemehlo bych byla barevná jako papoušek.Tvoje mamka to má odzkoušené?

vicikovka
10.4.2009 v 20:44:04

savarko, mě (tedy mojí mamce) doporučila kadeřnice si opláchnout po barvení a umytí vlasů, vodou s genciálkou :-))). POZOR ale na poměr :-DDD tak 2 – 3 litry 1 kapka. Omývat můžeš tímto po každém mytí vlasů.

Anonym
10.4.2009 v 19:22:46

Ahoj Jolly,Palette jsem kupovala,teď si nejsem jistá číslem,protože každý měsíc za zoufalství kupuju jiné číslo a nemůžu docílit platinového odstínu.Stoprocentní krytí šedin také není.To jsou ale ulhané reklamy :-)).Nicméně děkuju za tip,mrknu se.Tobě také krásné Velikonoce.

JOLLY
10.4.2009 v 12:51:16

Milá Savarko!
Já používám PALETTE COLOR E20-SUPER BLOND.
Jsem hnědovláska a tato barva se mi osvědčila jako nejlepší a krásně překrývá.Vyzkoušela jsem všechno možné,ale k této se vracím pokaždé.Cena je 87.- asponˇ u nás.!!!Přeji ti krásné Velikonoce .

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist