Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Domácnost a bydlení » SKLOKERAMICKÝ SPORÁKSKLOKERAMICKÝ SPORÁK
JOLLY
30.3.2009 v 18:27:34

ZDRAVÍM VÁS DĚVČATA.MŮŽETE MI NĚKDO PORADIT JAK SE DÁ VYČISTIT SKLOKERAMICKÝ SPORÁK BEZ POŠKRÁBÁNÍ.ZKOUŠELA JSEM VŠECHNO MOŽNÉ CO JE DOSTUPNÉ,ALE NIC NEDOKÁZALO VYČISTIT PŘIPÁLENINY TAK,ABY SPORÁK BYL PERFEKTNĚ LESKLÝ.PŘEDEM DĚKUJI ZA RADY.CENÍM SI VAŠICH CHVIL,KTERÉ MI VĚNUJETE.

Stránky: [1] 2
JanaOssJanaOss
3.5.2009 v 12:26:23

HENKEL VYRÁBÍ DRÁTĚNKY, KTERÉ NEPOŠKRÁBOU- JSOU NA SKLOKERAMICKÉ DESKY, NA SKLENĚNÉ NÁDOBÍ ATD. vĚTŠINOU BÝVAJÍ V BALÍČKU PO DVOU V CENĚ KOLEM 25KČ ZA BALENÍ.

dÁL JE VYNIKAJÍCÍ KAŽDÝ „TEKUTÝ PÍSEK“ JÁ POUŽÍVÁM KLIDNĚ I PŘÍPRAVKY NA TROUBU – TEDY TY SPREJE, KTERÉ UVOLNÍ ZAPEČENÉ NEČISTOTY.

JOLLY
18.4.2009 v 17:27:13

Vážená Jarko,zkoušela jsem vám posílat na emai-l ty názvy prostředků,ale ta adresa je nefunkční takže bohužel.A zde není místo pro reklamu.

Anonym
18.4.2009 v 15:15:26

jolly můžu poprosit, jestli bys mi na mail neposlala co je to za přípravek?díky, jarka
jarok1@centrum.cz
jarka

JOLLY
6.4.2009 v 21:31:49

Tak mám desku jak ze žurnálu,koupila jsem si čistič u dealera co je prodávají přímo na tyto desky.Práce jedna básenˇ.Za 10 min.nebylo co umývat a bez tlačení nebo škrábání díky všem.Díky rolnicko za poradění jsem v úžasu a pomalu se bojím na sporáku vařit jak má krásný lesk.A samozřejmě děkuji všem kdo mi poradily.

milli.s
1.4.2009 v 22:21:15

Já používám na desku tekutý Cif cream(snad to můžu napsat a nebude to posuzováno jako reklama,ale jako rada)Nejdříve ho rozetřu navlhčenou houbičkou,co musím,tak oškrabu škrabkou a přejedu drsnější stranou hubky a potom stírám tou samou hubkou v jednom směru.Každou chvilku oplachuji,aby se ten cif neroztíral.Až je na desce vidět jen voda a ne šmouhy od creamu,tak stírám papírovýma ubrouskama do sucha.Taky jsem se s deskou hodně trápila a potom mi to poradila kamarádka,jak to čistí v Německu,tak jsem zkusila a zůstala u toho.

Anonym
1.4.2009 v 21:17:26

Jolly, tvá reakce odpovídá tvému písmu. Pokud jsi zvyklá na lidi řvát, tak řvi. Ale nediv se pak, když tě někdo upozorní. Na některých webech bývá zvykem moderátora mazat dotazy i odpovědi psané capslockem, protože netiketu by měl znát každý, kdo se na netu pohybuje. Pokud ji nezná a je slušně upozorněn, většinou to přejde nebo poděkuje, ale neprská:-)
BTW: omlouvám se za duplicitu odpovědi, klekl mi net a po aktualizaci se to holt objevilo znovu.
radka

JOLLY
1.4.2009 v 21:07:54

Omlouvám se vám jestli vás to pohoršilo,ale myslela jsem to v dobrém a nemám vůbec žádná námitky,ale nevěděla jsem,že je posuzováno i písmo.Nesnáším lidi když mi to posílají ještě dvakrát a ještě se nezaregistrují.Tak nevím co je horší!!!!!!!!!!!!!!A v druhé řadě toto téma nepatří do Poradny-domácnost!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonym
1.4.2009 v 21:00:08

Jolly, první rada: vypni si capslock. blbě se to čte a je to neslušné, na netu to znamená křik.
druhá rada: parním čističem jsem ji vyčistila perfektně.
radka

Anonym
1.4.2009 v 20:51:54

Jolly, první rada: vypni si capslock. blbě se to čte a je to neslušné, na netu to znamená křik.
druhá rada: parním čističem jsem ji vyčistila perfektně.
radka

JOLLY
1.4.2009 v 20:42:59

DÍKY DĚVČATA ZA RADY CENÍM SI TOHO A URČITĚ TO VYZKOUŠÍM.JAK TO DOPADLO VÁM DÁM VĚDĚT.JEŠTĚ JEDNOU DÍK A UŽÍVEJTE SI KRÁSNÝCH SLUNEČNÝCH DNŮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist