Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » dovolená pro děti na Vysočinědovolená pro děti na Vysočině
Anonym
1.3.2009 v 19:46:17

Holky máte nějakej tip na dovolenou pro pětileté prcky někde na Vysočině? nějakej camp, chatová osada apod. Ne Vranov. Prosím piště vaše postřehy a nabídky na léto. Díky. M.
Míša

Stránky: [1]
Anonym
2.3.2009 v 10:55:41

Ano máš pravdu ctiradko,
již teď jsou chatky hodně rezervované,,,koukala sem na http://www.ekempy.cz
Míša

ctiradkactiradka
2.3.2009 v 10:50:25

no, v kempu v Milovech se dá spát pouze pod stanem, nevěděla jsem, co opravdu hledáš.. Ale v Milovech v kempu chatky nejsou, leda zase zkusti se poptat v těch rekreačních střediscích, co jseou kolem.. Ale kontakty nemám…

V Borové naopak lidi spí převážně v chatkách, dle mého vkusu tam bylo narváno, myslím, že snad ani neměli volnou chatku, takže bych případně rezervovala s předstihem…. Naopak v Brové bylo v celém kempu tak asi 5 stanů, včetně toho našeho….jinak nikdo…

Anonym
2.3.2009 v 10:41:49

ahojky,
děkuji za vaše postřehy,,, moje představa je asi na způsob kempu Borová, ten mě opravdu zaujal,,,jinak nemáme nijak velký nároky,chtěli bysme chatku pro dvě rodiny,nebo dvě chatky vedle sebe, nejlépe s terasou,možnost vlastního vaření,případě restaurace s poledním menu, nějaké to dětské hřišťátko,,,,
Míša

ctiradkactiradka
2.3.2009 v 7:58:24

Jinak u Borové je Lytomyšl a Polička, u Řásné zase Telč a na procházku se dá kolem spousty rybníčků, které tam jsou….. JEstli budete brát kola, je to tam na projížďku parádní…. Všude je něco….

ctiradkactiradka
2.3.2009 v 7:54:43

Míšo, to hodně záleží na tom, co čekáš… Napiš trochu podrobněji, jak si představuješ ubytování….

Kemp v Borové má opravdu perfektní bazén, ale není to typický kemp – právě kvůli tomu bazénu.. Je oplocený, vstup přes čipovou kartu mi připadal trochu zvláštní…. Nicméně co mi tam vadilo nejvíce je právě to, že tam byla „halva na halvě“ – právě kvůli tomu bazénu…. S restaurací má pravdu Frančice, není přímo v kempu, ale nejbližší „co by kamenem dohodil“, jinak kousíček dále jich je více na výběr, jedna v lese, tkaová stylová s pískovištěm pro děti….

další kemp – kterém sjem už dost psala někde v diskuzích – je kemp v Milovech…. Je to pravý opak kempu Borová – je to kemp na louce, neoplocený, nicméně je to kemp v překrásné přírodě, u rybníka, ve kterém se dá koupat. Je to tam romantické, opravdu těch krásných lesů a toho rybníka jsme se nemohli nabažit. vybavení tohoto kempu je opravdu jen základní (WC, sprcha), nicméně i tam je nádherně. Obchod je v další vesnici, ale restaurací je kolem kempu požehnaně, protože je tam dost rekreačních středisek, penzionu a potom taky hotel.

Nevím kam až chcete jet… Ještě jsme byli v Kempu Řásná (u Telče)…. To ej takový větší kemp – sice neoplocený, ale ne tak běžně přístupný, jako Milovy (prostě nechodí tam každý,nevedeš tama turistická trasa), v kempu přímo je restaurace a obchůdek (čerstvé pečivo, jogurty..)…. Tam se nám taky líbilo… Všechny tři kempy byly dobré, ale každý jiný, těžko doporučit jeden, záleží, co opravdu hledáš….

Potom znám ještě kempy na Moravě a v Jeseníkách, ale to už je od Vysočiny dost daleko…

Jinak v okolí vysočiny je dost výletů pro děti… Dá se jezdit… Namátkou Western City Šiklův mlýn, Strašidfelný zámek Draxmoor, ZOO Jihlava.. U těch Milov jsou kfásné procházky lesem – třeba i s kočárkem směr na Blatiny – tam je domácí pražírna kávy u Hofrů, jsou tam kousek i koníci….
Prostě vyžití je super…

frančice
1.3.2009 v 20:36:35

Tak my jsme byli v kempu Borová http://www.campborova.cz – kousek od Poličky. Je to uzavřené, chatky a možnost stanů a s bazénem. V areálu není restaurace, ale v okolí byly asi tři schopné.
Potom jsme navštívili kemp Baldovec http://www.baldovec.cz – také s bazénem, chatky, stany a pokoje . V restauraci moc dobře vařili a tam jsme podnikali výlety po Moravském krasu.
Ještě jsme byli v kempu Mohelnice, ale tam nebyl přístupný bazén a tak jsme jezdili na koupaliště asi 3 km vzdálené.
Záleží na tom, jestli máš konkrétní představu.
Počkám si na další typy.

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist