Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » Myčka na nádobíMyčka na nádobí
Jessenka
24.2.2009 v 11:49:15

Ahojky, ráda bych znala Váš názor na myčky na nádobí a Vaše zkušenosti. U nás v rodině nikdo myčku nemá a já jsem asi tak jediná, kdo po ní touží. Všichni argumentují tím, že má velkou spotřebu vody, energie, tablety do myčky jsou drahé, než se zaplní, je potřeba ušpinit hodně nádobí atd. Přesto s manželem uvažujeme o její koupi. Na co si dát pozor při výběru a jakou značku koupit? Díky moc za Vaše rady a zkušenosti.

Stránky: [1] 2 3
Anonym
4.3.2009 v 13:35:08

já na myčku nedám dopustit, fakt ANO, ANO, ANO, ušetří spostu času, peněz a máš v kuchyni stále uklizeno, protože špinavé nádobí našupeš do myčky :)
Simona

EvakubEvakub
4.3.2009 v 9:57:56

Ahojky, my máme Bosch a jsem náramně spokojená. Dříve jsme měli Whirlpool a byla taky vynikající.
My jí plníme maximálně 2 dny (2 dospělí, 2 malé děti). Tablety nemusíš kupovat ty nejdražší, my používáme z Lidlu nebo z DM drogerie a udělajístejnou službu jako Somat nebo Calgonit.
Pokud jste 3členná rodina, tak se zaplněním určitě problémy mít nebudeš. A myčka ušetří hodně vody. Já myju jen na program EKO(myšleno ekonomický). Můžeš si taky koupit myčku,kde si můžeš navolit polivční náplŇ (tu máme i my) nebo prostě menší myčku.
Za mě tedy určitě ANO ANO ANO

MatildaMatilda
25.2.2009 v 22:09:52

Jessenko, přidám se, jdi do toho, holka, už jen čas, který v kuchyni ušetříš, stojí za to. Mám whirpoolku už deset let. Sice starší typ, ale myje pořád výborně, bez závad – ťuky ťuk na dřevo, je to moje nejlepší pomocnice. Prášek se naučíš kupovat vždycky v nějaké akci, já kupuji tablety Calgonit, na rozdíl od jiných naprostá spokojenost, teď se mi povedlo koupit balení 100 tablet za 299 Kč, to máš 3 koruny na jedno mytí, nedávám pak ani leštidlo ani sůl, takže mytí opravdu není drahé. Už mám tu krabici 4 měsíc. Máme myčku na 12 sad, jsme velká rodina, zaplníme denně, když se nás sejde víc, pouštíme 2x i 3x za den. Dávám tam kromě pár věcí úplně každý kousek nádobí, v ruce nemyji kromě dětských lahviček a dřevěného prkénka nic. Zvykneš si na systém dávat hned všechno špinavé do myčky, chvilku ti bude trvat, než si zvykneš na systém ukládání, aby jsi ušetřila každý kousek místa a všechno se dobře umylo. Pak už budeš dělat všechno automaticky a nikoho jiného k tomu nepustíš, tomu věř:-)))

brusnice
25.2.2009 v 13:01:16

Ahoj Jessenko, taky doporučuji. Je to velká úspora hlavně času. Přes týden, když jsem doma sama s dětmi ji pouštíme tak ob den, ob dva. Problém pak je, že musím nádobí, které často používám(hlavně hrnce) mýt v ruce. Koupili jsme značku bosch a zatím nám dobře slouží.
Markéta

Téra
25.2.2009 v 12:45:01

Jessenko určitě ano!Máme rok a půl a jsem moc spokojená.Není nad špinavé nádobí uklizené v myčce:)Máme AEG Electrolux Favorit,výborná:)šetří vodu,čas,tichá,je uklizeno.Používám prášek místo tablet a vyhovuje mi to.Není to až tak drahé,takže běž do toho.Zaplníš to,neboj:)

Martaska
25.2.2009 v 12:06:16

Jess, ANO, ANO, ANO !!!
Určitě neváhej, my už jí máme devátý rok, AEG, myjeme většinou každý den a někdy už čeká nádobí ve frontě.
Moje sestřenice tvrdí, že by potřebovala myčky 2 – jednu na čistý a druhou na špinavý nádobí, aby to nemusela rozuklízet…

karamela
25.2.2009 v 8:36:43

No a to jsme ještě nemluvili o tom,jak člověka přestanou bolet záda:-))) a narostou mu nehty:-)))

quendolinaquendolina
24.2.2009 v 23:45:47

Jessenko, okoukni si ji v obchodě a kup na internetu, úspora až 2000,-Kč

quendolinaquendolina
24.2.2009 v 23:44:29

Jessenko, prosaď si to !
Já jsem taky maximálně spokojená už rok a půl. Mám Bosch, důvěrně „Božka“ :-))

MajulkaMajulka
24.2.2009 v 21:45:48

Určitě si jí kupte. Ten čas co člověk stráví mytím nádobí se dá využít mnohem užitečněji a nakonec i čas jsou peníze. Vůbec její provoz nepříjde dráž než mýt nádobí ručně.

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist