Archivované diskuze jsou určeny pouze ke čtení.
opet se pocurava a je mu to jedno
Muj maly Filipek se ve dvou letech naucil hezky chodit na zachod a plinku nosil uz jen na noc.Ale behem dvou mesicu se zacal zase pocuravat.Nejdrive si jen tak ucvrnknul,tak jsem myslela,ze je nachlazeny.Ted ale se pocura uplne a vubec mu to nevadi.Pocura se klidne i petkrat denne.Tak jsem mu ted koupila plinky na uceni deti na zachod,kde citi ze je mokry.Myslite,ze je dobry napad mu je davat?Nezvykne si na to zase?
simona
Ahoj, přesně tak-je to úplně normální a každé dítě je jiné a potřebuje k zvládnutí nácviku čůrání jiný čas. Schopnost ovládat svěrač je dána zralostí CNS. Neřeš to, buď trpělivá, zlomí se to….

Filípek asi není ještě tak úplně připravený na to být zcela bez plenek. V tomto věku je to docela běžné, že nějakou dobu jsou suší a pak se zase začnou počurávat. Dej mu čas.
Jiná situace by byla, kdyby se to „znovupočurávání“ krylo s nějakou významnou událostí v jeho životě-narození sourozence, rozvod, nástup do jesliček, apod.