Archivované diskuze jsou určeny pouze ke čtení.
Bradavice
DObrý den, jen se chci zeptat ohledně bradavic. Mám na noze pod malíčkem asi 3 bradavice – už docela dlouho. Pokoušela jsem se je zničit lápisem, vlaštovičníkem, duofilmem, česnekem atd.ale nic nepomohlo. Proto se odhodlávám zajít s nima k lékaři.
Jen chci vědět, kam s nima. Jestli můžu přímo do nemocnice na chirurgii nebo někam na kožní? A jak se nyní odstraňuje bradavice? Mám zkušenost z dětství – injekce do nohy a vydloubnout. Moc příjemné to teda není, proto to stále oddaluji.
Děkuji
Děkuji za rady. Včera jsem se odhodlala, zavolat na kožní v poliklinicea tam mi řekli, že bradavice na chodidle nedělají. Tak jsem volala na chirurgii do nemocnice a tam pry to taky nedělají.Do třetice všeho dobrého jsem zkusila kožní v nemocnici a tam jsem uspěla. Můžu přijít kdykolik dopoledne. Takže přístí týden to jistí.
Nejlepší je Verumal, alespoň podle mě.Je to taková vodička, na štětičku a potřít jen to místo. Trochu to pálí.Ale myslím, že je jen na předpis. Napsal ho kožař mé dceři, stačilo dvakrát potřít a byly pryč – od té doby se neobjevily:-)
Jinak co vím, tak na chirurgii i kožní můžete rovnou bez doporučení lékaře.
Ivča a Domča

My jsme dcerce, když byla malá, likvidovali bradavici pomocí propolisu – na noc, popř. na celý den pod náplast placičku propolisu přímo na bradavici. A asi po deseti dnech bylo po ní.

Před lety jsem byla několikrát na vypalovní bradavic na kožním. I tak jsem se jich nemohla zbavit a už mě i dost boleli. Mamce tenkrát v lékárne namíchali roztok: MS-COLLODIUM 2-2-16 (kolem 50,-). Necelých pět dní večer jsem potírala bradavice a byli pryč. Koncem minulého roku se mi zase jedna udělala, nechala jsem si zase v lékárně namíchat roztok a po pár dnech byla opět pryč. Pokud by jste chtěla ještě před kožním něco zkusit. Jinak se snad stále vypalují na kožním dusíkem nebo pak v nemocnici chirurgicky.