Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Hlaste se k testování: LEGO DUPLO TraktorHlaste se k testování: LEGO DUPLO Traktor
redakce
16.10.2014 v 0:00:00

Opět hledáme testující. Tentokrát potřebujeme na dětech vyzkoušet LEGO DUPLO Traktor z nové řady s farmářským tématem.

LEGO® DUPLO® Traktor

Naskoč na farmářský traktor a vydej se k přístřešku, kde milá kravička čeká na krmení. Sundej kbelík z korby, vysyp krmení a pomoz farmáři nakrmit kravičku, než se uloží ke spánku. A když se traktor rozbije, oprav ho pomocí plechovky s olejem a navijáku. Tato zábavná sada obsahuje také ohradu a veselé kostky LEGO® DUPLO® v pestrých barvách. Obsahuje LEGO® DUPLO® figurku farmáře.

Dvě stavebnice nám otestují děti ve věku 2-3 let. Máte-li doma nějaké, disponujete funkčním fotoaparátem a jste schopní odpovídat na otázky v celých větách, neváhejte a přihlaste se právě zde. Napište nám:
s kým chcete Lego Duplo otestovat (počet a věk dětí, případně i jména), jaké máte s touto stavebnicí zkušenosti a třeb i to, proč bychom měli vybrat zrovna vás.

Uzavírka přihlášek je 24. října 2014. Podmínkou pro přihlášení je platné členství v KLUBku.

Pozor, zřejmě se jedná o poslední testování, které proběhne tímto způsobem.

Stránky: [1] 2 3
KyllerKyller
27.10.2014 v 21:42:14

Jůů, moc děkujeme. :-) A pro Tádu to bude dvojnásobné překvápko. Bude mít svátek, a přál si traktor, tak jsme říkali, že se musíme po nějakém podívat. :-)

PetraPetra
27.10.2014 v 10:12:26

Tak Lego Duplo Traktory nám otestují Marýsek a Kyller – vyhlížejte podrobnější info v mailu :-)

…neustrnout ;-)

ANDYKACKAANDYKACKA
26.10.2014 v 6:43:20

Dobrý den.Ráda bych e zúčastnila testování LEGA DUPLA Traktor. Testovala bych ho se svým synem který má doma jen samé Lego. Skládání z lega ho hrozně baví. Tak třeba se zasměje štěstíčko a syn bude rád když bude testovat LEGO DUPLO Traktor. :-)

Andrea Nečasová

milisek81milisek81
24.10.2014 v 17:24:13

Krásné testování – testovala bych s mými dvěma dětmi. ( syn 5 let, dcerka 3 roky ).Lego duplo doma máme – klasické kostky, ideální stavebnice pro malé děti.Lego duplo traktor vypadá moc pěkně, žijeme na vesnici a traktory, kombajny a zvířátka jsou u nás top :-).

ZHalickova
23.10.2014 v 10:42:02

Lego Duplo traktor bych chtěla testovat s mým tříletým synem Lukáškem, který miluje traktory i lego duplo. Neustále mi dělá s papírku (dokonce i z toaletního papíru) doma balíky a vozí mně je po celé kuchyni i obýváku. Lukášek už chodí od září do školky a vždy když odpoledne přijde tak si hodinu hraje sám se svými traktory.

BudulinekBudulinek
22.10.2014 v 23:12:22

Hezký den, rádi s dcerkou (3roky) otestujeme Lego Duplo Traktor. Pravda, někdo by mohl namítnout, že to není lego dělané pro holčičky, ale opak je pravdou. Naše děvčátko se asi mělo narodit jako kluk, neboť jí od malička přitahují automobily a traktory. Vždycky je naprosto unešená, když se může se sousedem svézt v “červeném traktůrku“, a možná i proto tolik miluje kreslenou pohádku “Červený traktůrek“. A právě láska ke traktorům nás přivedla k tomu, že bychom rádi otestovali stavebnici LEGO DUPLO Traktor. Pokud by to vyšlo, byla by určitě v sedmém nebi, když ne, bude se muset opět spokojit s občasnou projížďkou ve velkém traktůrku.

Lego rádi otestujeme, neboť je krásně koncipované, kostky akorát tak dělané do dětské ručičky, které tak podporují rozvoj dětské motoriky. Veselé barvičky naopak v dětí evokují a rozvíjí dětskou fantazii, která by se v tomto věku měla podporovat, a vybízet je přímo ke hraní. Navíc se maminky nemusí bát, že by dítě tak velké kostičky mohlo spolknout, případně rozkousat… a nechat je samotné se vyhrát, ne nadarmo se říká, že kdo si hraje, ten nezlobí :)
A kdo ví, možná by i mé hyperaktivní dítě při hře s kostičkami zkrotlo jako beránek :) Budeme rádi, když budeme vybráni, když ne, bude muset nakupovat “Ježíšek“ :)

elvis55elvis55
22.10.2014 v 17:36:45

Můj vnouček se narodil 11.11.2011 ted b ude mít 3roky a jeho vášní jsou kostky jak Lego tak Lori,takže tento traktor by se mu určitě velmi líbil a jak ho znám určitě by jeho kvality dobře otestoval babička Eva

Kistka
22.10.2014 v 13:18:08

Dobrý den, také se hlásím k testování LEGO DUPLO Traktoru, a to se svým vnoučkem, který má koncem 29. října 2 roky a 30. října svátek. Na svůj věk je velmi čilý, komunikativní a vzhledem k tomu, že vyrůstá v rodině, kde je spousta domácí drůbeže, ovečky, koníci, nechybí tam ani menší traktor, tak právě hračky typu traktor, motorová pila, auta, bagry patří mezi jeho oblíbené a rád napodobuje a vlastně “pomáhá“ dospělým. A s ním by se na testování podílela spousta jeho kamarádů, kteří chodí za ním a za zvířátky a jsou ve věku, který uvádíte. Přeji hezký den.

vivinka73
22.10.2014 v 8:45:06

Dobrý den hlásím se o testování traktůrku,budeme testovat s mojí dcekou Martinkou 1 rok,vnučkou Markétkou 2 roky a vnoučkem Ondráškem 5 let děkujeme a těšíme se jak se u testování zabavíme Eva

ustarana
21.10.2014 v 21:50:23

Hlásim sa aj ja s 3 ročným Pavlíkom a 18 mesačnou dcérou Eliškou. Eliška totiž nemože chýbať pri žiadnej aktivite, ktorú robí Pavlík a vlastne to platí aj opačne :-).
(Citováno od ustarana z 21.10.2014 21:46)

Zapoměla som napísať, že Lego Duplo doma ešte nemáme, ale plánujem ho kúpiť k Vianociam. Skúsenosť máme len z herne, kde sa deckám Lego Duplo páčilo, ale neviem, či to bolo preto, že to bolo nové, alebo sa im to zamlouvalo. Preto by som ráda vyskúšala, či by ich to zaujímalo aj keď budú mať príležitosť hrať sa s ním kadždý deň.

…lásku, zodpovědnost a neustály strach

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist