Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Hlaste se k testování: Kosmetika Saloos pro dítě a maminku!Hlaste se k testování: Kosmetika Saloos pro dítě a maminku!
redakce
6.10.2014 v 0:00:00

V dalším testování se vrhneme do světa kosmetiky. Otestujeme dva výrobky – pro maminku i pro dítě…

Partnerem testování je dodavatel přírodní biokosmetiky na český trh, firma Saloos, která používá k výrobě výhradně rostlinné bio oleje lisované za studena, unikátní bio bambucké máslo a 100% přírodní esenciální oleje.
Značka Saloos se stala synonymem pro špičkové tělové a masážní bio oleje, bio regenerační obličejové oleje, unikátní bio Karité balzámy, mateřskou a dětskou řadu, bio Kokosovou péči, květinové vody a spoustu další přírodní kosmetiky k péči o všechny typy pokožky včetně jemné dětské.

Kdo a co bude testovat?

Testovat budeme Bio Karité dětský balzám, kde spojení hydratačního bio bambuckého másla, levandule, heřmánku a geránie vyživuje jemnou dětskou pokožku, zklidňuje zanícenou pleť a chrání ji před vnějšími vlivy a relaxační přírodní produkt Bio kokosová péče Vanilla z bio kokosového oleje lisovaného zastudena a vanilky Bourbon, jež skvěle pěstí a regeneruje všechny typy pleti včetně senzitivní. Je mimořádně vhodný nejen ke každodenní péči o pokožku po koupeli ale i k masážím.

Hledáme 5 dětí s maminkami, kteří chtějí vyzkoušet bio kosmetiku českého výrobce, své zážitky zhodnotit podle zadaných otázek, testování zdokumentovat na fotkách a klidně se i rozepsat o svých dojmech či zkušenostech.

Podmínkou pro zařazení do testování je členství v KLUBku (více najdete tady).

Zájemci o testování, přihlaste se nejpozději do 15.10.2014 – v komentáři k této diskuzi, kde uveďte, s kým plánujete testovat bio kosmetiku Saloos, jestli tuto značku znáte (žádná odpověď není špatná).
…a klidně můžete připsat, i proč bychom k testování měli vybrat zrovna vás.

Stránky: [1] 2 3 4 5
ludlinkaludlinka
21.10.2014 v 17:55:37

Právě jsem si balíček vyzvedla, přišel už v pátek, jak jsi slíbila, ale já nebyla doma, tak zůstal na poště.
Vanilla vypadá a voní úplně úžasně, už se těším. I dětský je lákavý.

Podle katalogu určitě vyzkouším i jiné výrobky, nezůstane jen u těchto.

PetraPetra
16.10.2014 v 8:36:45

Kosmetiku Saloos pro nás otestují:
knizkova8, ludlinka, jana231, andelinka a pomocka
Jakmile budu mít pohromadě všechny adresy, pošlu balíčky k testování, ostatní už pak bude s vámi vyřizovat Iveta – sama se vám ozve s podrobnějšími informacemi.

…neustrnout ;-)

romy
15.10.2014 v 8:13:35

MOC RÁDA BYCH SE PŘIHLÁSILA K TESTOVÁNÍ TĚCHTO KRÁSNÝCH VÝROBKŮ OD SALOOS. Zkoušela bych je já, manžel i můj 9-letý syn. Poté, co jsem z naší koupelny vyházela většinu přípravků, které obsahovali ropu a podobná svinstva se snažím zaměřit se na přírodní a kvalitní výrobky. Protože pořád hledám to “pravé ořechové“, tak bych ráda toto vyzkoušela. Musím říct, že takové bambucké máslo je úžasná věc na pusu a také na odřený nos po rýmě.

sipejisipeji
15.10.2014 v 6:25:46

Dobrý de, i já bych měla veliký zájem testovat výrobky Saloos.Obě moje holčičky trpí atopickým ekzémem,ale ne v takové fázi,že bychom musely užívat kortikoidy či pravidelně navštěvovat kožní lékařku.Ekzém má několik ložišek a hlavně u madší Emičky(2.11. 4 roky:-))se zhoršuje,když je nemocná.Já vím,že na VD nejsem moc aktivní.Já spíše čtu a anechávám se inspirovat,něco napíši skutečně málokdy,možná to souvisí i s tím,že málo mluvím…tak je ode mě asi drzost se hlásit.Ale přesto,možná je čas vystrčit hlavu z písku….

bobika_bkbobika_bk
14.10.2014 v 20:25:15

Chtěla bych se připojit k testování výrobků Saloos vzhledem k tomu, že můj pětiletý syn je těžký atopik a já sama mám AE ve tváři a místy po těle.
Denisa

andelinkaandelinka
14.10.2014 v 20:20:31

Jsem maminka dvou krásných princezniček (5 měsíců a 5 roků) a rády bychom Saloos vyzkoušely a pro ostatní maminky otestovaly – a následně poreferovaly, jak jsme byly spokojené. Mladší dcerce dělám často masáže celého tělíčka, starší má zase ráda koupelové olejíčky a voňavé krémy po koupání, aby měla voňavé pyžamko a sladké sníky. Já sama od dětství trpím suchou a často praskající pokožkou, takže bych do testování zapojila i vlastní kůži… Věřím, že ať bude testovat kdokoliv, o Saloos nám poví a zdokumentuje vše od A do Z

Kiki+Veru+Leni

ivets
14.10.2014 v 20:13:46

Ráda bych sama zkusila pomoct své přesušené pokožce a moje (sice dospělá) dcera s pokožkou týranou atopickým ekzémem.

uznevimcouznevimco
14.10.2014 v 20:10:44

Ráda se zúčestním + Míša (14 let a akné, na které zatím nic nepomáhá).

ichta
14.10.2014 v 19:47:03

Já+manželka a syn

Anonym
14.10.2014 v 19:33:02

Ráda s pětiletými dvojčaty otestuji

Stránky: [1] 2 3 4 5Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist