Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Lego Duplo Postav si zmrzlinu - hlaste se k testováníLego Duplo Postav si zmrzlinu - hlaste se k testování
PetraPetra
1.8.2014 v 9:44:38

Připravujeme další testování na LEGO DUPLO, tentokrát jsme pro ně získali 2 stavebnice LEGO Duplo Postav si zmrzlinu, o které jsme vás už informovali v článku V létě čeká na malé stavitele s Lego Duplo stavebnicemi ještě více zábavy.

K testování potřebujeme vybrat 2 maminky s dětmi ve věku 2-4 roky, které jsou schopné stavebnici s dětmi doma vyzkoušet, udělat při tom i pát fotek a nakonec zodpovědět pár otázek, to vše cca do 10 dnů od obdržení balíčku se stavebnicí. Podmínkou pro zařazení do testování je členství v KLUBku (jak se stát členem KLUBka, se dočtete zde).

Máte-li o testování zájem, přihlaste se do 10.8. - stačí napsat komentář k této diskuzi a uvést v něm:
- s kým plánujete LEGO DUPLO Postav si zmrzlinu testovat (věk a počet dětí, může být i jedno)
- jaké máte se stavebnicí LEGO DUPLO zkušenosti (žádná odpověď není špatná)
…a klidně můžete připsat i proč bychom k testování měli vybrat zrovna vás.

…neustrnout ;-)

Stránky: [1] 2 3
PetraPetra
11.8.2014 v 11:50:09

Děkuju za zájem všem přihlášeným, testovat tentokrát bude janca.mas a Jarka_PL.

…pokyny pošlu mailem, adresy předávám dál k zaslání testovacích Lego Duplo sad.

…neustrnout ;-)

BudulinekBudulinek
10.8.2014 v 20:00:42

Rádi bychom s naší čtyřletou Beatkou zkusily stavění kostiček “Lego Duplo“. Zatím s tímhle druhem legem nemáme žádné zkušenosti, ale vypadá naprosto lákavě – že by se člověk do něj i rád zakousnul :)

A postav si svou zmrzlinu, by bylo pro naše neposedné dítko naprosto ideální, neboť bych nemusela jako doposud s ní vyrábět domácí nanuky, ale v klidu si sednout na deku a postavit si zmrzlinku dle libosti a barviček. Tohle by se určitě naší malé hospodyňce líbilo, a kdo ví, třeba by konečně začala “vařit-stavět“ i pro své panenky v pokojíčku, a ne jenom se mnou v opravdové kuchyni.

Lego Duplo nemáme doma zatím ještě žádné, takže otestovat jej je pro nás určitě výzva (doufám jen, že nejdou rozkousat, jako tomu je u některých kostek ledu) :) :) Hold, co láka oči, láka snadno i pusinu :) Proto se musí vždycky naše malá treperenda při každé činnosti hlídat, neboť nikdy nevíme, co do ní střelí, a co jí napadne…

DreamAl
8.8.2014 v 20:27:10

My bychom taky strašně rádi tuto sadu otestovali, naše Anežka bude mít koncem srpna tři roky a původní plán byl pořídit jí k narozeninám právě tyhle zmrzlinky z Dupla. Nakonec jsme vybrali jiné. Ale jsem si zcela jistá, že i naši 4letou Miriam to bude moc bavit, ostatně i 5letý Štěpa se rád přidá. Kdo by nemiloval zmrzlinu:-) Duplo u nás prostě jede od mala – nejen různé klučičí i holčičí sady, ale i prosté stavění z kostek. Řešíme jím každé narozeniny a Vánoce, nenarazili jsme zatím na žádnou lepší věc pro děti…

Jarka_PLJarka_PL
8.8.2014 v 8:51:06

Zdravíme a moc rádi bychom se stali pokusnými králíky. Hlásím se já (bude mi 34, ale lego mě prostě baví pořád, stejně jako pozorovat co ty Moji vymyslí a nemožné promění v možné´. Dále jsem pověřena přihlásit i moje spolukrálíky: Můj nejstarší syn a velký koumák Mareček kterému je tři a půl, pak je to moje dcera a princezna všech bláznivin Kačenka které je také tři a půl, a naši skupinu moc pěkně uzavírá moje druhá dcera a úžasná impulsivní dumalka Kristýnka které jsou dva roky a tři měsíce.
Doma máme kostičky dřevěné i plastové a je to první věc co ráno dělají, zasednou ke krabici s kostkami a STAVÍ. Nebo je vaří, nebo s nimi léčí – záleží dle situace. Takže někdy si vrazím do nohy jenom kostku a někdy dostanu vynadáno, že jsem si stoupla na hrneček, medicínu, teploměr… Z Dupla jsme měli určitě autíčko a nějaké panáčky tuším. Ale nějak nám zmizeli. Možná jsou stále ještě někde doma, ale řádně zaparkovány v časoprostorové mezeře (máme jich doma hodně…)
Pak jsme dostali od souseda od nich z dílny “odpad“ z dílny, kde pracují se dřevem, jsou to takové malé hranolky, pyramidky a s tím děti staví hotely, domy, penziony, silnice, koleje…
Takže kostkujeme docela výživně :D
No a proč by jste nás měli vybrat? Protože jsme profíci, projekt zpracujeme na nejvyšší profesionální úrovni, dle zadání zadavatele.
Takže Duplu zdar a mějte se kostkově
Jarka, Mára, Kačka a Týnka :D

… poslat svojí duši dál.

MartinkaMDMartinkaMD
7.8.2014 v 21:46:35

Ahojky, rádi bychom otestovaly Lego duplo. Mám 3letou holčičku a 7letého syna, kteří se moc těší :-) Mají moc rádi kreativní hračky a malá Lego duplo přímo miluje….Zdraví Martina

jana231jana231
7.8.2014 v 14:10:08

Ahoj Petro, určitě bych moc ráda otestovala Lego Duplo. S bráškou (5,5let) stavíme velmi často a oba máme rádi zmrzlinu:).Michalka (2,5let)

zbynula
7.8.2014 v 9:24:51

Ahoj, rádi bychom otestovali toto Lego Duplo, které neznáme. Dcera 4 a syn 6 let mají velkou bednu Dupla, oba si rádi staví a mají neuvěřitelnou fantazii – často se divím, co všechno vymyslí a z Lega postaví. Tak třeba by byli kreativní i při zmrzlinování :-)

pvosapvosa
7.8.2014 v 7:46:51

Hlasím k testování dcery 3,5 a 7 let. Obě rády staví se stavebnicema, ale lego duplo doma nemáme. Také si hrají na prodávání a vaření, mají k tomu i vybavení. Někdy se divíme co dokážou vymyslet :-). Určitě by byly touto sadou potěšeni, protože zmrzlinu mají rády.

…mít smysl života.

ustarana
6.8.2014 v 23:26:40

Zdravím,
ráda bych vyzkoušela Lego Duplo se svým synem (3 roky a 4 měsíce) a dcerou (16 měsíců), která musí být u všeho, co se kde děje. Oba milují stavebnice i zmrzlinu, takže by to pro ně byla ideální hračka.

…lásku, zodpovědnost a neustály strach

katka6katka6
6.8.2014 v 19:24:00

Naše Eliška(6 let) by byla moc ráda kdyby mohla Lego Duplo otestovat a určitě by se k ní přidala i naše vnučka (1 rok)

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist