Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Pro Paralen na poštu?Pro Paralen na poštu?
Ivča a DomčaIvča a Domča
24.7.2014 v 10:38:44

Ve zprávách tn.cz jsem se dočetla, že do konce roku bude možné koupit si na pobočkách České pošty celkem asi 400 léků. Pošta uzavřela smlouvu se společností Euroclinicum. Bude to fungovat tak, že si ale budete muset nejprve lék objednat a teprve druhý den vám ho pošťák doručí. No, bolest hlavy či zubu to asi moc zajímat nebude:-) Výhodu budou mít menší vesničky, kde lékárny nejsou.

Spíš mě zaráží, jak to může projít? Když se navrhovalo, aby se třeba léky proti bolesti prodávaly na benzínkách, tak bylo řečeno, že to nejde, neb obsluha stanic není kompetentní podávat informace k podávání léků. Že by obsluha na poště či pošťák už kompetentní byli?

Jaký je to váš názor? Využívali byste?

Stránky: [1] 2
nica1nica1
24.8.2014 v 16:38:13

Taky jsem proti.Už takhle maj plno práce

Hela45
24.8.2014 v 16:20:20

Jsem zásadně proti prodávání léků na poště !!!

velinka
24.8.2014 v 15:17:11

Nesmysl, už tahle jsou na poštách nervozní a protivné a ještě prodávat léky ????? Nesouhlasím.

Bambi
6.8.2014 v 10:56:52

Pošta by se měla zaměřit na doručování a to hlavně včasné (už dávno nefunguje slogan “dnes podáte, zítra dodáme“). Balíčky doručují klidně za týden, spousta zásilek je poškozených, z dopisů se ztrácí věci, větší dopisy chodí rozlepené. Za ty peníze, které platíme za doručování by měly být i adekvátní služby. Na poště by se měly prodávat maximálně losy, pohlednice a obálky, případně lepící pásky.

milisek81milisek81
4.8.2014 v 9:35:10

Pořád se jedná o lék a ten má zůstat v lékárně a né být na poště.

jana231jana231
26.7.2014 v 9:22:25

Mně je nejvíc líto těch holek na poště.Zase práce navíc a plat jim určitě nezvýší.Zrovna u nás je lékárna pár kroků od pošty, otevírací doba téměř stejná, takže mi to přijde jako totální nesmysl.

makinea
25.7.2014 v 23:07:59

O tom jsem tedy ještě neslyšela a řekla bych, že toto nemůže nikdo myslet vážně. Přijde mi to jako pořádný paskvil.
Přesně jak píšete, obyčejní lidi budou čekat i radu… Myslím, že pošta by potřebovala nějak zvážit, kudy se ubírat a jak se adaptovat na jinou dobu… ale prodej potravin a léků je myslím nevytrhne.

Já si neumím představit, kdy bych této služby využila.
Máme fungující lékárnu, kde mi vždy objednají co chci a to stylem, že ráno objednám a kolem druhé hodiny odpoledne mám (takže kam se hrabe pošta), navíc jsou moc milí a když se chci třeba jen na něco zeptat, tak dobře poradí.
Otvírací dobu mají stejnou jako na poště, takže ani v tomto žádná výhoda.
Lidi ve vesnicích… ti, co znám, čas od času jezdí někam, kde je i lékárna, spousta z nich používá internet (nebo někdo z jejich blízkých ano), tak si příp. něco můžou objednat v internetové lékárně.

Ivča a DomčaIvča a Domča
25.7.2014 v 8:48:07

Souhlasím, chudáci ženský…Nezávidím jim to…

MarinadaMarinada
25.7.2014 v 8:46:32

No to bude pěkný průšvih :-( Chudáci ženský na poště…to jim nezávidím. Buď budou vypadat neochotně nebo si zadělají na problémy :-(

Ivča a DomčaIvča a Domča
25.7.2014 v 8:42:24

Marinádo, to je právě ono. A ta babička pak bude mít nějaké zdravotní komplikace, nedej víc, že skončí v nemocnici kvůli špatně podanému léku a řešení – pracovnice přijde o místo a v našem Kocourkově bude platit doživotně nějaké odškodnění:-( Protože je těžké pak dokázat, že jí skutečně neporadila na přepážce, ale jen objednala, co si ta babička poručila objednat…

Když už, tak klasický shop, jako jinde na netu – i když mi to přijde na nic, protože jich je dost všude jinde. Pošta jen chce prašulky s tím, že to doručí druhý den – což stejně tak nebude, stačí jak dlouho přepravují normílně balíky. Navíc, v jakém stavu…Ale to už jsme jinde:-)

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist