Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Děti » Volný čas a zábava pro děti » Darek za vysvědčení-co plánujete?Darek za vysvědčení-co plánujete?
ledooledoo
10.6.2014 v 18:34:22

Blíží se čas vysvědčení, doba radostného očekávání a mnohdy i strachu. U nás se končí dokonce o týden dřív, kvůli rekonstrukci školy, takže nám zbývá už málo času na přemýšlení, co naší chytré žačce pořídíme za vysvědčení. Když jsem se jí ptala řekla mi uvědomněle, že by chtěla tablet s Pouem, ale že ví, že to nepotřebuje :-D Tak jak jste na tom vy a vaše děti? Mají nějaké přání? A splníte jim je, nebo máte vymyšlené něco lepšího?
Vaše ledoo

…být nad věcí.

Stránky: [1] 2 3
milhauzice
30.5.2016 v 16:56:43

Nejsem příznivec velkých darů za vysvědčení. Možná by se spíš měly děti vést k tomu, že se učí pro sebe a ne kvůli odměně. S náma rodiče zašli do cukrárny na pohár a bylo vyřešeno. Jenže to byla jiná generace, jiná doba.

emma68
30.5.2016 v 16:26:54

Sice je to trochu starší téma, ale zachvili dost aktuální. Letos plánuji dětem k vysvědčení darovat výlet do zábavné říše :) A aby to neměli jen ústně, tak jsem jim koupila dárkový poukaz Minulé léto tam byla kámoška s osmiletou holčičkou a prý si to nemohla vynachválit, tak už se těším i za děti :D :)

paninejchytrejsipaninejchytrejsi
4.8.2014 v 14:31:50

Nenapadlo by mne dávat dítěti cokoliv jiného než si přeje nebo co neodsouhlasí. Považuji to za projev nerespektu vůči dítěti. Nedávám dárek za vysvědčení, dávám dárek jako poděkování a ocenění jeho pomoci. Všeho co mi pomohlo zvládnout lépe péči o něj.

Martin216
31.7.2014 v 16:55:34

Zdravím všechny hrdé rodiče :) Jak jste nakonec obdarovali Vaše šikovné děti? My s ženou jsme byli spokojeni a furt jsme vymýšleli co pěkného koupit našemu synovi. Nechtěli jsme žádný velký dárek (aby se moc nenamlsal :) ). Pak nás napadlo, že miluje africká zvířata a furt chce jezdit do zoo a být jim v blízkosti. Tak jsme mu nějaká pořídili přímo do pokoje – jako samolepky na zeď (odkaz smazán). By jste nevěřili jakou mu to udělalo radost. Ještě mu na usnutí pouštíme zvuky afriky a jeho občasné protivné ranní nálady jsou pryč :) A jaký uspěch měli dárky u vás?

ludlinkaludlinka
26.6.2014 v 19:58:41

žádné velké dary neplánujeme
nedávno mě pobavil článek v místních novinách, kde píše paní:
dcera dostane nanukový dort za jedničky a syn za to, že nepropadl, u nás to bude nějak podobně

Králíček4Králíček4
26.6.2014 v 17:51:00

My zítra asi nebudeme plánovat nic,všude bude plno,mimo to zde budou uzavírky pro cyklistické závody.Ale Domča má rád vláčky a chce zase k Olympii na parkovou železnici,protože jedna jízda za osobu,je jedno zda dítě nebo dospělí je za 50 kč a samotný jet nemůže,tak jezdíme občas.To musí být totiž,aspoň dvě jízdy a hned jsou 200 kč pryč.Ale v sobotu za vysvědčení vyrazíme,jen nesmí pršet :)

petruska.brazdovka
25.6.2014 v 15:42:02

Taky beru děti do Jojoparku v Ostravě za vysvědčení,dokonce v pátek 27.6. tam mají malování na obličej :)

Marcipanek
25.6.2014 v 14:53:04

U nás to bylo hned jasné ,když jsem se dcery zeptala co by chtěla ,řekla bez váhání,že by chtěla jít do Jojo parku.

PetraPetra
19.6.2014 v 9:46:09

Tak u nás bude nejspíš cukrárna (i když možná o pár dní odsunutá, protože v pátek bude nejspíš narváno) a letos poprvé vynecháme knížky a místo nich bude nové houpací křeslo (takové to plátěné) k babičce na zahradu, protože to, co tam měly už se rozpadlo a holkám tam chybí ;-)

…neustrnout ;-)

ksanda.1MD
19.6.2014 v 9:14:02

Tak u nás taky jako vždy: V den vysvědčení zajdeme na oběd… A pak výlet na přání dcery – loni jsme byli v ZOO v Liberci a v Dinoparku… Penízky dávají babičky… Já se obecně snažím vždy odměňovat společně stráveným časem – nějak mám furt pocit, že na sebe máme málo času.

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist